V krátkom časovom slede sme mali možnosť vyskúšať si elektrické vlajkové lode BMW i Mercedesu. Bavori na trh posielajú SUV s označením iX, Stuttgart sa zasa spolieha na limuzínu EQS. Dvaja vyrovnaní konkurenti si nič nedarujú, no jeden z nich si nás nakoniec predsa získal viac. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Náš podcast si môžete vypočuť priamo v priloženom webovom prehrávači, pod názvom "AUTO BILD Podcast" ho však nájdete aj na iných platformách, medzi ktorými nechýbajú SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts a mnohé menšie služby. Len upozorníme, že v prípade Apple a Google Podcasts sa môže stať, že sa tam nová epizóda objaví s miernym oneskorením.

Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese [email protected], poprípade na našom Facebooku či Instagrame.