Rally Radosti je dobročinná udalosť, ktorá za ostatné dva roky dokázala vyzbierať a prerozdeliť deťom s rôznymi ochoreniami už viac než 37 000 eur. Auto Bild sa stáva jej oficiálnym mediálnym partnerom a našu spoluprácu otvárame vo veľkom štýle - podcastom s organizátormi samotnej rely. Za mikrofón si sadli Daniel ČačalaDenis Mlynek a Daniel Minárik. Porozprávajú vám, prečo v rámci voľného času robia to, čo robia, čo ich najviac dojalo, čo je na organizácii Rally Radosti najťažšie a v čom tkvie jej pointa.

Ak chcete prispieť na transparentný účet Rally Radosti, môžete tak urobiť kliknutím na tento link. Všetky informácie o udalosti nájdete na jej oficiálnej stránke www.rallyradosti.sk. Tohtoročná Rally Radosti sa uskutoční v dňoch 27. - 29. 08. 2021.

Náš podcast si môžete vypočuť priamo v priloženom webovom prehrávači, pod názvom "AUTO BILD Podcast" ho však nájdete aj na iných platformách, medzi ktorými nechýbajú SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts a mnohé menšie služby. Len upozorníme, že v prípade Apple a Google Podcasts sa môže stať, že sa tam nová epizóda objaví s miernym oneskorením.

Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese [email protected], poprípade na našom Facebooku či Instagrame.