Novinky VW Slovakia obnovil výrobu po dovolenke

Foto: VW Slovakia

10.1. 9:00 Slovenský Volkswagen mal počas vianočných sviatkoch celozávodnú dovolenku. Po dvoch týždňoch sa tento týždeň opäť rozbehli výrobné linky.

V spoločnosti Volkswagen Slovakia (VW SK) sa po dvojtýždňovej celozávodnej dovolenke opätovne spustila výroba. Linky v bratislavskom závode sa po plánovanej odstávke rozbehli v plnom rozsahu na všetkých prevádzkach a segmentoch.

Počas pokoja vo výrobe zostali v nasadení stovky zamestnancov a pracovníci dodávateľských firiem. Na starosti mali technologické a stavebné úpravy, ktoré nie je možné realizovať počas výroby. V rámci odstávky sa tiež pravidelne uskutočňuje komplexná údržba a kontrola zariadení.

"Spoločnosť aj počas celozávodnej dovolenky podnikla kroky, aby naďalej zlepšovala pracovné podmienky zamestnancom. Napríklad pre zvýšenie bezpečnosti pohybu pracovníkov v montážnej hale H3a sa realizovala ďalšia etapa protišmykovej povrchovej úpravy podlahy. V karosárni H4b zasa nasadila spoločnosť opatrenia na zabránenie vstupu chladu v zimnom období," uviedol Michal Ambrovič, hovorca spoločnosti.

(TASR)

Zdroj: TASR
Diskusia  ()

Video

Diskusia