Do tímu Auto Bildu hľadáme posilu. Naša práca sa krúti okolo automobilov, no zďaleka nezahŕňa len samotné testovanie štvorkolesových noviniek. Redaktor Auto Bildu pracuje predovšetkým s počítačom a pripravuje články, ktoré sa netýkajú len automobilových noviniek, ale aj legislatívy, prevádzky vozidla či iných oblastí života s automobilom.

Pred niekoľkými mesiacmi sme začali vytvárať pravidelný týždenný podcast a aktívni sme aj na Instagrame či Facebooku. Nový člen či členka nášho tímu by mal/a byť schopný/á a ochotný/á pracovať aj so sociálnymi sieťami, ideálne formou nakrúcania videí či obdobnej kreatívnej činnosti. Očakávame preto, že potenciálni záujemcovia budú pripravení pracovať samostatne, s chuťou a fantáziou a to nie len na úrovni textu, ale aj čo sa týka fotografie či videa. Vhod padne znalosť anglického jazyka, v kombinácii s nemčinou je pre redaktora Auto Bildu ideálnou kombináciou.

Už teraz sa tešíme na vaše životopisy a potenciálne osobné stretnutia! Inzerát, ktorý si treba dôkladne prečítať a následne naň zareagovať, nájdete kliknutím NA TENTO ODKAZ