Marsien je prvým produktom spoločnosti Marc Philipp Gemballa (ktorá so spoločnosťou Gemballa GmbH nemá žiadnu súvislosť). Pred založením firmy 27-ročný mladík pracoval pre Aston Martin, Mercedes-Benz a samozrejme aj pre Porsche. Čo sa týka názvu vozidla, je odvodený z francúzskeho slova „Martian“ alebo „Mars“. Novinka má originálne nastaviteľné adaptívne pruženie, ktoré umožňuje meniť svetlú výšku v rozmedzí 120 - 250 mm. Odpruženie je vyladené tak, aby sa prispôsobilo aktuálnym podmienkam na ceste alebo mimo nej. 

O plynulý chod sa starajú špeciálne tlmiče a dvojité priečne umiestnené ramená, ktoré vyvinula spoločnosť KW Automotive. Podvozok môže meniť svoje vlastnosti aj v závislosti od jazdného režimu, ktorý pokrýva podmienky na štrku, blate, piesku a snehu. Zákazníkom, ktorí si kúpia auto vyslovene na jazdu terénom, ponúkne automobil možnosť rally tlmičov, ktoré poskytnú vozidlu obzvlášť dlhý zdvih. 

Že nejde o obyčajnú 911 je jasné na prvý pohľad, no v spoločnosti Marc Philipp Gemballa sa pohrali aj s motorom. Originálny šesťvalec Porsche so zdvihovým objemom 3,7-litra má zvýšený výkon na 551 kW (750 k) a krútiaci moment na 930 Nm. Zrýchlenie z pokoja na 100 km/hod trvá iba 2,6 sekundy a maximálna rýchlosť je stanovená na 331 km/hod. Ak by to niekomu predstalen nestačilo, spoločnosť ponúka aj motor s výkonom 610 kW (830 k).

Medzi ďalšie modifikácie patrí karoséria z uhlíkových vlákien aj vylepšená prevodovka, ktorá poskytuje stabilnejší prenos sily na všetky štyri kolesá. Cena modelu Marsien začína na hranici 495 000 eur. Pre koho bude tento produkt určený? Očakávame, že osloví bohatších ľudí, ktorí sú ochotní tráviť čas na piesočných dunách.