Škoda Auto Slovensko prináša do sveta autopožičovní nový koncept – Škoda GO. Ide o službu, ktorá prostredníctvom mobilnej aplikácie uľahčí a sprehľadní zákazníkom proces požičiavania áut. Hlavnou výhodou je úplná digitalizácia rezervovania a vysporiadania, ako aj nové autá priamo od značkových predajcov a najširšia sieť, ktorá sa postupom času bude ďalej rozrastať. Myšlienkou Škoda GO je urobiť z prenájmu auta čo najjednoduchší a najkomfortnejší proces bez zbytočných obmedzení.

Škoda GO v kocke:

  • Škoda zavádza novú službu požičiavania vozidiel priamo od predajcov Škoda prostredníctvom digitálneho trhoviska Škoda GO
  • V ponuke na zápožičku sú výhradne autá mladšie ako 9 mesiacov, ktoré si môže požičať ako súkromný, tak i firemný zákazník
  • Pilotný projekt predstavuje značka na Slovensku ako vôbec v prvej krajine v rámci Škoda Auto, ako aj Volkswagen Group
  • Služba Škoda GO je pre zákazníkov na Slovensku dostupná v každom kraji u celkovo 23 partnerov, čím zaručuje najširšie pokrytie službou autopožičovne pod jednou značkou
  • Sieť zapojených partnerov sa postupne bude rozširovať

Iba nové autá

Škoda GO spája ľudí, ktorí hľadajú auto na zápožičku, s autorizovanými predajcami značky Škoda, a umožňuje im okamžite a jednoducho prenajať si vozidlo priamo od predajcu. To znamená široký výber z množstva najnovších modelov a záruku, že každé auto je ako nové. V každej autopožičovni je navyše k dispozícii odborník, ktorý garantuje kvalitu a spoľahlivosť vozidla.

Auto je možné si zapožičať na akýkoľvek časový úsek – či už na rýchle vybavovanie vecí po meste, pracovné stretnutie alebo na dlhšiu cestu za dobrodružstvom. Službu môžu využiť aj podnikatelia a firmy - napríklad ako alternatívu mobility počas doby, kedy je „primárne“ vozidlo v servise. Na rozdiel od tradičných autopožičovní je zásadnou výhodou fakt, že pri využití služby nie je potrebná kreditná karta - zápožičku môžete potvrdiť a zaručiť aj debetnou kartou. Navyše, vozidlo si môže zapožičať vodič už od 18 rokov veku.

Celý proces je zároveň veľmi jednoduchý a prevažne digitálny, čím sa celý proces ešte viac zefektívňuje a zrýchľuje. Prvým krokom je stiahnutie mobilnej aplikácie Škoda GO do smartfónu. Po registrácii si záujemca vyberie z aktuálne dostupných áut, ktoré je možné filtrovať podľa viacerých parametrov vrátane miesta vyzdvihnutia. Posledným krokom je jeho prevzatie u zvoleného predajcu na presne zvolený čas.

Najširšia sieť

Škoda GO je k dispozícii pre zákazníkov po celom Slovensku, ktorí si môžu vybrať jedno z množstva vozidiel značky Škoda u ktoréhokoľvek zo zapojených autorizovaných dílerov. Tých je aktuálne 23, čo znamená, že služba je dostupná nielen v každom kraji, ale aj v každom väčšom slovenskom meste. To robí zo služby Škoda GO najväčšiu sieť autopožičovní pod jednou značkou na Slovensku.

Pre všetky informácie si stiahnite appku Škoda GO , ktorá je pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android zdarma k dispozícii v obchodoch AppStore a Google Play. Pre základné informácie navštívte webstránku www.skodago.sk alebo sa informujte u participujúcich autorizovaných predajcov značky Škoda.