Rolls-Royce bude vystavovať špeciálnu verziu vyrobenú v Goodwoode, ktorá je vybavená jedinečnými doplnkami. V prvom rade ide o odnímateľnú šperkovnicu v odkladacej skrinke. Tá je prispôsobená na uskladnenie náušníc, manžetových gombíkov a prsteňov. Autorom malej šperkovnice je firma Asprey a jej výroba zabrala dva pracovné dni.

Rolls-Royce Drophead Coupé
Rolls-Royce Drophead Coupé
Zdroj: Rolls-Royce

V batožinovom priestore, podľa výrobcu v piknikovom, sa nachádza štvordielna súprava batožiny. Samozrejmosťou je najkvalitnejšia odolná koža a všadeprítomné logá automobilky. Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé vyrobený špeciálne kvôli výstave Masterpiece London zdobia obklady z teakového dreva, gravírované nášľapné lišty na prahoch a slávna soška Spirit of Ecstasy s pripomienkou storočnice ikony na kapote.

BANNER300

Jedinečný je aj farebný odtieň karosérie. Nazýva sa Mazarine Blue a pripojí sa k palete 44 000 odtieňov ponúkaných budúcim majiteľom modelu Phantom.

Rolls-Royce Drophead Coupé
Rolls-Royce Drophead Coupé
Zdroj: Rolls-Royce

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé v edícii Masterpiece London 2011 je vystavený od 29.6. do 5.7. v Chelsea. Cenu výrobca nezverejnil.