Rok čakania je za nami, Rally Radosti 2021 sa začala v piatok 27. augusta. Superšportové automobily sa stretli v Trnave, odkiaľ vyrazili do Banskej Bystrice. V sobotu 28. augusta navštívila exkluzívna kolóna Košice, Poprad a Žilinu. Ďalej dobročinná jazda 29. augusta zavíta do Pieštan a Pezinka.

Trasa Rally Radosti 2021.
Zdroj: Rally Radosti

Na oficiálnej webstránke Rally Radosti nájdete sprístupnenú aj inovatívnu funkciu sledovania v reálnom čase, vďaka ktorej budete presne vedieť, kde sa aktuálne kolóna nachádza, kam smeruje a kedy asi dorazí do nabližšieho mesta.

Rally Radosti každý rok venuje 100 % výťažku zo zbierky na charitatívne účely. Prispieť môžete na jej transparentný účet prevodom v ľubovoľnej výške, alebo prostredníctvom SMS v tvare “DMS RR21” na číslo 877 (suma 2€). Každé euro zaslané na konto Rally Radosti bude do posledného centu odovzdané deťom, ktoré to potrebujú viac, než ktokoľvek z nás. Tento rok sa zbierka orientuje na deti s nefrologickými ochoreniami.

Na Rally Radosti 2021 som sa zúčastnil aj ja a z tohto ročníka vám prinesiem reportáž. Tešíme sa na vašu účasť na námestiach, ktorá pomôže dobrej veci. Nezabúdajte, #spolusmerallyradosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame