PZP online už od 4 EUR mesačne

Novinky PZP online už od 4 EUR mesačne

7.5. 2019 7:15

Najlacnejšie PZP uzatvoríte cez internet. Ušetríte nielen peniaze, ale aj množstvo času, ktorý by ste inak strávili na pobočke v poisťovni. PZP kalkulačka vypočíta najlacnejšie PZP pre vaše vozidlo za pár sekúnd!

PZP online už od 4 EUR mesačne

Cez internet si môžete uzatvoriť povinné zmluvné poistenie ešte pred registráciou vozidla ale aj PZP podľa ŠPZ. PZP kalkulačka ŠetriSova pre vás vďaka jedinému kliku porovná poisťovne na Slovensku a ukáže vám ceny PZP pre vaše vozidlo. Vy tak získate nielen prehľad, ktorá poisťovňa vám ponúkne najlacnejšie PZP, ale taktiež zistíte, kde dostanete v rámci PZP aj bezplatné asistenčné služby alebo pripoistenie čelného skla.

PZP si môžete uzatvoriť z pohodlia vášho domova. Všetky dokumenty vám prídu na váš e-mail a zaplatíte bankovým prevodom. Nemusíte tráviť zbytočne veľa času na pobočke v poisťovni.
Uzatvoriť si PZP online je voľba vodičov, ktorí chcú kvalitné poistenie auta a zároveň chcú ušetriť. PZP kalkulačka ŠetriSova pre vás porovná všetky ponuky a cenu PZP vypočíta na mieru pre vaše vozidlo.

Ak ste to ešte neskúsili, urobte si PZP porovnanie a zaraďte sa medzi moderných vodičov už dnes!

Platená reklama

Diskusia  ()

Video

Diskusia