Podujatie Friends & Family Day na Slovakia Ringu odštartoval kalendár Rally Radosti v rámci ročníka 2022. Motokárové preteky boli skvelým stretnutím komunity, ktorá sa okolo Rally Radosti neustále buduje a zároveň poslúžili ako solídne otvorenie zbierky Rally Radosti 2022 pre deti s kardiovaskulárnymi ochoreniami!

Otvorenie zbierky nebolo symbolické, práve naopak, vďaka partnerom a účastníkom motokárovej soboty sa podarilo vyzbierať sumu, ktorá poslúži ako skvelý základ pre ďalšie nadchádzajúce udalosti. "Vyzbierali sme prvých viac ako 1500 eur," uvádzajú organizátori Rally Radosti. Koniec-koncov, stav transparentného účtu si môžete overiť aj na tomto linku.

Motoristická udalosť roka so silným charitatívnym rozmerom sa aj tento rok bude konať koncom augusta, konkrétne 26. - 28.8., pričom kolóna exkluzívnych automobilov opäť rozdá radosť naprieč celým Slovenskom.

V rámci ostatného ročníka bola zbierka venovaná deťom s nefrologickými problémami, pričom na účtoch nemocníc nakoniec pristálo neuveriteľných 40 tisíc eur! Celkovo už pritom Rally Radosti pre detských pacientov vyzbierala 77 994,05 eur.

Pripomeňte si Rally Radosti 2021 na videu: