Dodge Challenger R/T Scat Pack Swinger a Charger R/T Scat Pack Swinger oživili ducha minulosti muscle cars 60. a 70. rokov. Tieto vozidlá ponúkajú retro vzhľad s jedinečnými detailmi, ako je odznak Gold School a nápis "Swinger" na zadných blatníkoch. S motorom HEMI 6,4 l V-8 a výkonom 485 k sú skutočnými klenotmi pre zberateľov, pripravenými len pre 55 šťastlivcov v Európe.

2023 Dodge Challenger Black Ghost
Zdroj: Dodge

Tieto modely sú súčasťou exkluzívneho radu "Last Call", ktorý oslavuje kultové vozidlá z histórie značky Dodge. Spolu s ďalšími modelmi, ako je Challenger Shakedown a Charger Super Bee, prinášajú nadšencom poslednú príležitosť získať si unikátne vozidlo. Každý model tejto série je špeciálny a obsahuje pamätnú plaketu "Last Call", ktorá robí z každého auta jedinečný kúsok s históriou.

Séria "Last Call" pozostáva z nezabudnuteľných modelov z histórie: Dodge Challenger Shakedown, Charger Super Bee, Challenger a Charger Scat Pack Swinger, Charger King Daytona, Challenger Black Ghost a Challenger SRT Demon 170. Aby bola pocta vzdaná dokonale, značka Dodge rozšírila balík Jailbreak aj na Challenger a Charger SRT Hellcat s výkonom 535 kW (717 k).

Mohlo by vás zaujímať: