Novinky Opel pripravuje nový koncept

11.7. 2018 20:00 Crossland X ako aj Grandland X sa okamžite zaradili medzi najpredávanejšie modely značky Opel a my tomu rozumieme.

Vnímame to ako hľadanie svojho miesta v obrovskom kolotoči. Keď sa v minulom roku Opel a Vauxhall stali súčasťou koncernu PSA, všetkých zaujímala budúcnosť tejto značky najmä s ohľadom na minulosť a správanie sa koncernu GM. Vzhľadom na to, že proces integrácie značiek Opel a Vauxhall nebol spustený dňom oznámenia a značky spolupracovali veľmi intenzívne už skôr, prvé ovocie v podobe nových re-brandovaných vozidiel mohla skupina PSA zbierať takmer okamžite.

Trh šalie po SUV modeloch a najmä vo vyspelých krajinách absencia pohonu všetkých kolies nehrá žiadnu zásadnú rolu. To len na Slovensku musíme mať pohon všetkých kolies vo všetkých modeloch a nielen preto, že naši cestári nepozerajú po rosničkách z počasia.

 
Opel pripravuje nový koncept
 Nový koncept odhalí Opel až koncom roka, autor: Opel

V každom prípade, koncom roka Opel a Vauxhall predstavia svoju novú identitu, ktorú bude predstavovať koncept 2018 Brand Concept - pokračovanie podareného konceptu GT z roku 2016. Marketingové oddelenia pracujú evidentne naplno, nedávno sme vás informovali o plánoch značky Opel presunúť istú časť výroby opäť do Nemecka a tak neprekvapia ani nové kľúčové slová, ktorými chce automobilka ohúriť a potvrdiť svoju národnú príslušnosť (Germanness). Skutočnú pozíciu značky v obrovskom koncerne ale ukáže až budúcnosť a budúce modely. Respektíve to, či pôjde iba o koncernové produkty s nálepkami Opel alebo sa dočkáme ďalších „vlastných" modelov.

Autor: Andrej Ježo

Zdroj: andrej ježo
Diskusia  ()

Video

Diskusia