Panoramatický i-Cockpit® značky Peugeot predstavuje novú generáciu vybavenia pre prichádzajúci Peugeot 3008, ktorý bude dostupný ako batériový elektromobil. Prepracovaná koncepcia interiéru zahŕňa 21-palcovú zakrivenú panoramatickú obrazovku s vysokým rozlíšením, kompaktný volant a prispôsobiteľné dotykové plochy i-Toggles, ktoré poznáme napríklad už z modelu 308.

Nový Peugeot 3008
Zdroj: Peugeot

K dispozícii budú viaceré výbavové stupne, napríklad Allure sa prezentuje 21-palcovou obrazovkou s vysokým rozlíšením, ktorá sa akoby vznáša nad prístrojovou doskou. Prevedenie Excellence zasa kombinuje vysokokvalitné materiály, prémiové vyhotovenie kabíny a nové možnosti online konektivity.

Systém i-Cockpit® má poskytnúť lepší jazdný zážitok vďaka zakrivenej 21-palcovej obrazovke s vysokým rozlíšením, ktorá kombinuje head-up displej a centrálnu dotykovú plochu. Prístrojový panel zobrazuje informácie o jazde nad kompaktným volantom, zatiaľ čo časť s dotykovou obrazovkou umožňuje ovládanie rôznych palubných systémov.

POZRITE SI NOVÝ INTERIÉR V GALÉRII, KLIKNITE SEM

Stredová konzola je vybavená nastaviteľnými dotykovými tlačidlami a bezdrôtovým nabíjaním smartfónu. Kompaktný volant bol prepracovaný, po novom disponuje dotykovými ovládacími prvkami s haptickou odozvou pre intuitívnejšie ovládanie. Atmosféra interiéru nastupujúcej generácie modelu 3008 budí prémiový dojem vďaka pokročilému ambientnému osvetleniu, bohatému hliníkovému obloženiu v rôznych farbách a modernej kombinácii materiálov.

Viac o tomto vozidle sa dozvieme v priebehu najbližších týždňov.

Mohlo by vás zaujímať: