Volkswagen Golf ôsmej generácie.

Novinky Nový Golf konečne do detailu: Obrovská galéria ho ukazuje zo všetkých uhlov i v interiéri

Foto: Volkswagen

28.11. 5:00 Volkswagen pri premiére fotografie ôsmej generácie Golfu zverejnil len v malom množstve. Teraz už ho ukazuje do detailu.

Jedným z najočakávanejších debutov automobilového roka 2019 je rozhodne príchod ôsmej generácie Volkswagenu Golf. Wolfsburgský bestseller  sa svetu v plnej paráde po prvýkrát ukázal iba pred mesiacom. Nemci vtedy verejnosti ukázali 22 záberov, ktoré automobil oficiálne odhalili.

Pred niekoľkými dňami sa začali medzinárodné jazdné prezentácie a pri tej príležitosti Volkswagen do sveta vypustil ďalšie snímky, ktorých je tentokrát niekoľko stoviek. Vybrali sme z nich tie, ktoré stoja za pozretie.  O aute už tieto fotografie prakticky nič nové neprezradia, lepšie však na nich vidieť novinky, ktoré ôsma generácia prináša.

Kliknite sem pre detailnú galériu fotiek nového Volkswagenu Golf

Okrem ostrejšieho dizajnového jazyka uverejnená séria snímok pekne zobrazuje najmä kompletne prepracovaný interiér aj spolu s efektným ambientným podsvietením či radiacou pákou shift-by-wire. Konečne sa napríklad môžeme detailne pozrieť aj na batožinový priestor očakávaného kompaktu. Nezabudnite si fotky prezrieť a dajte nám potom vedieť, či sa vám ôsma generácia Golfu páči.

Anketa
Čo hovoríte na nový Golf?
  • 43%
  • 5%
  • 52%

Video

Diskusia