Novinky Nový Auto Bild: Tiguan ako SUV-kupé odhalený!

Foto: AUTO BILD

28.5. 13:45 V predaji je už júnové číslo najpredávanejšieho motoristického magazínu na Slovensku. Čo všetko nájdete v novom vydaní Auto Bildu?

Vlna SUV sa prehnala celým svetom a teraz čoraz intenzívnejšie nastupuje ďalší trend - móda SUV-kupé. Tie majú byť ešte charizmatickejšími variantmi športovo-úžitkových automobilov. Svoje horúce želiezko do tohto segmentu čoskoro vypustí aj VW. Auto Bild odhaľuje, ako bude vyzerať nový Tiguan aj v emóciami nabitej forme SUV-kupé inšpirovanej španielskou Cuprou.

Zdroj: AUTO BILD

Automobily sa väčšinou testujú z pohľadu ľudí v produktívnom veku. Ako ich však vidia seniori? Auto Bild im do rúk dal 10 vozidiel z rôznych kategórií a oni si vybrali to, ktoré im svedčí najviac. Siahnu radšej po hybridnom SUV, elektricom hatchbacku alebo štýlovom športiaku? Dôchodcom medzi vozidlami je zasa Laurin & Klement BSC z roku 1908, ktorý sme si mali možnosť exkluzívne vyskúšať.

Trh s limuzínami dostáva stále sofistikovanejších hráčov. BMW uviedlo prepracovanú generáciu radu 3, Mercedes-Benz omladenú triedu C. Aby to prémiová dvojka v porovnávacom teste nemala ľahké, karty ešte zamieša modernizovaná Mazda6 a netradičný vyzývateľ v podobe kupé Kia Stinger. Ktoré auto z tejto štvorice stojí za vašu pozornosť?

Ak sa rozhodnete pre kúpu jednej z testovaných limuzín, mali by ste ho ju aj náležite ochrániť. Mať auto neustále na očiach je na nezaplatenie, ktorá Wi-Fi kamera je však najlepšia? Nielen na to odpovedá júnové číslo najpredávanejšieho motoristického magazínu na Slovensku.


Júnový Auto Bild už v predaji, na tieto témy sa v ňom môžete tešiť!


Ako udržať auto v bezpečí? Dnes už zlodejom na krádež stačia sekundy, kvalitná Wi-Fi kamera vás však pred nimi môže ochrániť.

Zdroj: AUTO BILD

Sú BMW a Mercedes stále v TOP forme? V porovnávacom teste ich do detailu preverila Mazda6 a Kia Stinger.

Zdroj: AUTO BILD

Exkluzívna jazda s prvým mladoboleslavským autom s radovým motorom. Laurin & Klement BSC práve oslavuje 111 rokov existencie!

Zdroj: AUTO BILD

Ktoré autá sú najlepšie pre seniorov? Jednoznačná odpoveď Auto Bildu: Dali sme im na výber a oni rozhodli.

Zdroj: AUTO BILD

Športový ako nikdy predtým. Nový Tiguan má pridať na emocionálnej stránke, pomôcť mu v tom má i charizmatické SUV-kupé.

Zdroj: AUTO BILD
Zdroj: redakcia, Filip Kadlečík
Diskusia  ()

Video

Diskusia