Nový Auto Bild

Novinky Nový Auto Bild v predaji: Test Peugeotu 208 i Suzuki Jimny plus lístok na autosalón zadarmo!

Foto: Auto Bild

29.8. 6:15 Septembrové číslo magazínu Auto Bild je už v predaji, pozrite si prehľad top tém, ktoré ponúka. Pozor, už v tomto vydaní nájdete lístok na nitriansky autosalón úplne zadarmo!

Druhá generácia francúzskeho mini Peugeot 208 prichádza s modernými motormi aj s novým vzhľadom. Boli sme si na ňom už zajazdiť a vyskúšali sme dokonca aj elektrickú verziu.

Nový Auto Bild
Zdroj: Auto Bild

Suzuki Jimny je skutočné plnohodnotné terénne auto vo vreckovom formáte. Vyvoláva obdiv a neskôr aj úžas. Vo svete, kde dominujú vypasené SUV, pôsobí ako osvieženie.

Nový Auto Bild
Zdroj: Auto Bild

Je automobilové šťastie len otázkou peňazí? Odpoveď sme hľadali v rámci porovnania desiatich párov s mottom: Prémiovka verzus lowcost.

Nový Auto Bild
Zdroj: Auto Bild

Pagani uviedol novinku Huayra Roadster BC a my sme boli pri tom. Otvorený model najvyššej špecifikácie nebol plánovaný, jeho existenciu si vyžiadali samotní zákazníci.

Nový Auto Bild
Zdroj: Auto Bild

 Nové zázračné dieťa automobilového sveta je z Chorvátska. Volá sa Mate Rimac a vyrába elektrické autá s nepochopiteľne vysokými výkonmi. Boli sme ho navštíviť a pozreli sme si C_Two s výkonom vyše 1 900 koní.

Nový Auto Bild
Zdroj: Auto Bild

 

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.