Novinky Nový Auto Bild: Je Scala lepšia než konkurenti?

Foto: Auto Bild

29.6. 11:15 V predaji je už júlové číslo najpredávanejšieho motoristického magazínu na Slovensku. Čo všetko nájdete v novom vydaní Auto Bildu?

Trh kompaktných vozidiel má dvoch nových silných hráčov. Medzi rodinné hatchbacky prišla Škoda Scala a nárokuje si na miesto bestselleru. Má však všetko čo na to treba? Ako obstojí proti francúzskej a kórejskej konkurencii? V júlovom čísle Auto Bildu okrem porovnania modelu Scala s Renaultom Mégane, Kiou Ceed či Hyundaiom i30 nájdete aj test, v ktorom sme proti súperom postavili Volkswagen T-Cross.

Zdroj: Auto Bild

Mnohí sa domnievajú, že budúcnosť vozidiel je čisto elektrická. Jedného z európskych pionierov serióznej elektromobility, Mercedes-Benz EQC, sme si už vyskúšali na vlastnej koži. Aká je jazdá s prémiovým e-autom? Vieme, koľko prejde na jedno nabitie, aké je v realite rýchle a aj či má nejaké chyby.

Bola by škoda, ak by spaľovacie motory úplne zmizli z ponuky, najmä kvôli autám, ku ktorým patrí napríklad znovuzrodená Toyota Supra. Ostrého Japonca s pohonom zadných kolies a mohutným šesťvalcom sme preverili na medzinárodnej prezentácii, zanechal v nás silné dojmy. Emócie vyvoláva i pohľad na chystanú vlajkovú loď Citroënu. Dočkáme sa jej v roku 2021 a má ísť o ultramoderné synonymum komfortu.


Júlový Auto Bild už v predaji, na tieto témy sa v ňom môžete tešiť!


Porazí Scala konkurentov? Nekompromisný porovnávací test dáva jasnú odpoveď.

Zdroj: Auto Bild

Toyota Supra je späť a v plnej forme. Môže sa porovnávať so svojim legendárnym predchodcom?

Zdroj: Auto Bild

Návrat absolútneho komfortu. Citroën čoskoro uvedie vlajkovú loď. Čo od nej čakať?

Zdroj: Auto Bild

Mercedes-Benz sa konečne púšťa do Tesly. Prvý seriózny elektromobil je SUV EQC. Koľko však prejde na jedno nabitie?

Zdroj: Auto Bild

SUV segmentu B sú čoraz populárnejšie a trh s nimi plnší a plnší. Najnovším prírastkom je VW T-Cross. Dokáže nováčik prekonať všetky ostatné modely?

Zdroj: Auto Bild

Zdroj: redakcia, Filip Kadlečík
Diskusia  ()

Video

Diskusia