Nové Ford Performance Parts sú k dispozícií pre modely ST, RS a Mustang

Novinky Nové Ford Performance Parts sú k dispozícií pre modely ST, RS a Mustang

3.12. 2017 19:00 Ide o víťazný model pre všetkých.

Pečiatka oficiálnych dielov od výrobcu utíši akékoľvek starosti o možné porušenie záruky a pre Ford sa otvorí obrovský kanál potenciálnych príjmov, ktoré doteraz unikali cez tretie strany a Ford z nich nevidel ani cent.

 
Nové Ford Performance Parts sú k dispozícií pre modely ST, RS a Mustang
 Autor: Ford

Nemusí to nevyhnutne znamenať vyššie náklady pre automobilku, vlastný vývoj nie je podmienkou a navyše samotný Ford hovorí o produktoch schválených značkou Ford. Menuje aj konkrétnych dodávateľov a ide o dobré mená. Firmy ako Roush, Borla, KW a Remus sú známe nielen v krichoch majiteľov vozidiel značky Ford.

 
Ford today announces the all-new Ford Performance Drift Stick,  the first-ever, rally-inspired electronic handbrake, developed and designed for Focus RS and approved by rally and stunt star Ken Bock.
Ford today announces the all-new Ford Performance Drift Stick, the first-ever, rally-inspired electronic handbrake, developed and designed for Focus RS and approved by rally and stunt star Ken Bock.
  Autor: Ford

O dostupnosti týchto súčiastok na Slovensku zatiaľ nemáme informácie, mali by však byť dostupné u všetkých štandardných predajcov od 1. decembra. 

Zdroj: andrej ježo
Diskusia  ()

Video

Diskusia