Škoda Octavia.

Novinky Nenechajte sa nachytať: Internetom sa šíri falošná fotka novej Octavie, ako má vyzerať naozaj?

Foto: Auto Bild (Larson)

21.10. 11:58 Na nemeckom fóre sa objavila údajná prvá fotografia nástupcu populárneho kompaktu. Pôsobí, akoby pochádzala z konfigurátora. O jej autenticite však máme veľké pochybnosti.

V rámci portfólia značky Škoda má typ Octavia významnú pozíciu. Na mnohých trhoch sa výborne predáva, výnimkou nie je ani Slovensko. Veľké očakávania spojené s uvedením novej generácie sú preto samozrejmosťou. Štvrté vydanie nám plánuje česká firma ukázať už onedlho a počas minulého týždňa jeho dizajn naznačila skicami.

Nástupca populárneho kompaktu by mal virtuálne debutovať už v najbližších týždňoch, čomu bude nepochybne predchádzať postupné zverejňovanie detailov. Aktuálne však viaceré médiá zverejnili jeho údajnú prvú fotografiu. Pôvodne sa objavila na nemeckom komunitnom fóre a na prvý pohľad pôsobí, akoby pochádzala z pripravovaného on-line konfigurátora. O jej autenticite však máme veľké pochybnosti.

Tento údajný obrázok štvrtej generácie je podľa viacerých indícii podvrh.
Tento údajný obrázok štvrtej generácie je podľa viacerých indícii podvrh.
Zdroj: www.skodacommunity.de

Karoséria vozidla tu pôsobí viac-menej rovnako ako na type Superb. Výnimkou sú zadné svetlá, ktoré v prípade vlajkovej lode zasahujú do bočnej časti. A práve v týchto partiách môžeme na obrázku vidieť rozmazaný segment. To isté sa opakuje na zadnom stĺpiku, pričom zvláštne pôsobí interiér či predný blatník. Dané detaily hovoria o nie veľmi dobre vykonaných grafických zásahoch.

Diskusia  ()

Video

Diskusia