Je to tak, koncept, ktorý tvrdí, že má športovú nomenklatúru, aspoň čo sa estetickej časti týka. Tá istá značka totiž neposkytla viac informácií, okrem toho, čo je možné vidieť voľným okom. Ide o akýsi Outlander poslednej generácie, ktorý má na sebe dosť nápadnú dizajnovú úpravu, no s mnohými neznámymi.

Prvá vec, ktorá okrem prevládajúcej čiernej farby upúta vašu pozornosť, je svalnatý vzhľad vďaka dosť agresívnej bodykitovej výbave, ktorá zvýrazňuje prednú časť, kde je mriežka pokrytá akýmsi priesvitným materiálom. Zadná časť tiež dostala svoje a v spodnej časti vyniká difúzor, ktorý zrejme ukrýva vývody výfuku, čo vyvoláva isté pochybnosti o možnej elektrifikácii modelu. 

Mitsubishi Vision Ralliart Concept
Zdroj: Mitsubishi

Ďalším dôležitým estetickým aspektom je prítomnosť nápadných 22-palcových kolies, ktorých dizajn odhaľuje brzdový systém so šesťpiestikovými strmeňmi vpredu, čo by mohlo prezrádzať športovú DNA. Vision Ralliart je zatiaľ len koncept, no či to tak zostane, bude závisieť od reakcie publika. Spoločnosť trvá na tom, že spätná väzba od zákazníkov bude dôležitým kritériom v budúcich modeloch a je možné, že sa medzi nimi nájde aj podobné hybridné SUV so serióznym výkonom.