Novinky Meno nového SUV značky SEAT vyberú z týchto 9 návrhov

29.7. 2017 21:00 Iniciatíva #SEATseekingName vygenerovala 9 návrhov, vybraných pre meno pripravovaného tretieho SUV španielskej značky, ktoré sa začne predávať v roku 2018.

Slávny spisovateľ Arthur C. Clarke napísal poviedku 9 miliárd božích mien, značke SEAT stačí 9, aby našla to ideálne pre svoj nový model

 
Meno nového SUV značky SEAT vyberú z týchto 9 návrhov
  Luca de Meo, predseda predstavenstva SEAT, S.A.,povedal:„Čísla hovoria za všetko. Nesmierne nás teší výsledok tejto iniciatívy, do ktorej sa zapojilo vyše 130.000 ľudí zo 106 krajín..."

Spomedzi 10 130 návrhov bolo vybraných 9 geografických názvov zo Španielska. Šance zaradiť sa medzi finalistov, ktorí budú oznámení 12. septembra majú nasledujúce návrhy:

Abrera -- Alboran -- Aran -- Aranda -- Avila -- Donosti -- Tarifa -- Tarraco -- Teide

9 návrhov semifinalistov úspešne prešlo troma rozličnými výberovými kolami, podľa kritérií definovaných expertmi značky SEAT spolu s externou agentúrou špecializovanou na tvorbu názvov a expertmi z oblasti ochrany priemyselného a intelektuálneho vlastníctva

Odteraz SEAT začína organizovať prieskumy medzi zákazníkmi cieľových skupín v rozličných krajinách, kde predáva svoje vozidlá aby vybral najmenej troch finalistov z 9 mien v užšom výbere.

Na základe neobyčajne priaznivej reakcie verejnosti na projekt Luca de Meo, predseda predstavenstva SEAT, S.A.,povedal:„Čísla hovoria za všetko. Nesmierne nás teší výsledok tejto iniciatívy, do ktorej sa zapojilo vyše 130.000 ľudí zo 106 krajín a ktorá prepojila našu značku so španielskou spoločnosťou a fanúšikmi na celom svete. Chceme sa poďakovať všetkým za účasť. Čas, kedy budeme vedieť meno nového SUV značky SEAT sa rýchlo blíži."

Značka SEAT oznámi finalistov na svojej tlačovej konferencii na frankfurtskom autosalóne 12. septembra. Odvtedy do 25. septembra bude môcť každý hlasovať za svojho kandidáta na internetovej stránke seat.com/seekingname a seat.es/buscanombre. Víťazný návrh, ktorý získa najviac hlasov, SEAT oznámi 15. októbra.

Diskusia  ()

Video

Diskusia