AutoBild

Novinky Poďte na Nitriansky autosalón zadarmo

Foto: AutoBild

23.9. 2014 8:00 Skvelá akcia pre čitateľov – ušetrite 5 eur a poďte na autosalón bez platenia!

AutoBild
AutoBild
Zdroj: AutoBild
Nevyhadzujte peniaze von z okna - šetrite s AUTO BILDOM a príďte si pozrieť nablýskané automobilové novinky bez platenia! V každom septembrovom čísle, ktoré je práve v predaji, nájdete exkluzívny darček – vstupenku na jesenný nitriansky autosalón v hodnote 5 eur úplne zadarmo. Vstupenka zadarmo je platná na 16. október (štvrtok) - prvý deň otvorenia. Ako poriadni automobiloví nadšenci si ho budete môcť skutočne užiť, pretože v areáli výstaviska Agrokomplex budú prebiehať rôzne tlačové konferencie. O novinkách sa tak budete môcť dozvedieť oveľa viac, ako napríklad cez obľúbený víkend, keď bude na motoristickej výstave najväčšia tlačenica.

Ako použiť vstupenku v hodnote 5 eur a ako sa dostať zadarmo na nitriansky Autosalón/Autoshow ?

Stačí urobiť len tieto tri jednoduché kroky:

1. Kúpite si septembrový AUTO BILD

Najpredávanejší motoristický mesačník na Slovensku - AUTO BILD ukrýva pod fóliou na titulnej strane vloženú vstupenku na nitriansky Autosalón/Autoshow v Agrokomplexe Výstavníctvo. Tá stojí v bežnom predaji 5 eur, vy ako naši čitatelia ju máte zadarmo.

2. Vypíšete údaje

Na zadnej strane vstupenky, ktorú nájdete v AUTO BILDE, sú prázdne kolónky, ktoré treba vyplniť. Na takomto princípe fungujú všetky voľné vstupenky. Potom ostáva už len vypraviť sa na autosalón do Nitry. Pozor - voľná vstupenka platí na prvý výstavný deň pre verejnosť (štvrtok, 16. októbra).

3. Odovzdáte vstupenku

Vyplnenú voľnú vstupenku z AUTO BILDU odovzdáte pri hlavnom vchode do Výstaviska z Výstavnej ulice, pri vstupe s nápisom „Registrácie“. V prípade, že vás budú navigovať na parkovanie cez iný vstup na výstavisko, môžete vstupenku odovzdať priamo v pokladnici vstupu. Vojdete, nemusíte nič zháňať, ani platiť - ste totiž hostia AUTO BILDU!

AutoBild
AutoBild
Zdroj: AutoBild
Diskusia  ()

Video

Diskusia