Qoros

Novinky Do Šanghaja má prísť nové SUV Qoros

Foto: QorosCafe

13.4. 2015 19:53 Na internete sa objavila skica modelu, ktorý by mal niesť označenie modelového radu 2 a debutom prejsť už v najbližších dňoch.

Ambiciózna čínska značka Qoros prišla na európske brehy pred dvomi rokmi. Na jarnom ženevskom autosalóne predviedla prvý sériový automobil, model 3 Sedan, spolu s dvojicou konceptov postavenou na rovnakom základe. Podľa čerstvých informácii má čoskoro odhaliť druhý modelový rad nesúci číslo 2. Správy na čínskych stránkach hovoria o premiére v najbližších dňoch.

Podľa čínskych stránok chystá Qoros nové SUV
Podľa čínskych stránok chystá Qoros nové SUV
Zdroj: QorosCafe

Podľa dobre informovaných zdrojov z najľudnatejšej krajiny sveta má do Šanghaja prísť nové SUV s logom Qoros. Okrem dvojky v označení sa neoficiálne hovorí o benzínovom turbomotore so zdvihovým objemom 1,8 litra a výkonom 136 kW (185 k). Ďalšie detaily nie sú známe, na internete sa však objavila skica vozidla s logom QorosCafe. Napriek nižšiemu číslu sa podľa nej zdá, že pôjde o väčší automobil než je Qoros 3 City SUV. Dizajnový náčrt sa však nemusí presne zhodovať s realitou. Pravdu sa dozvieme onedlho, šanghajský autosalón otvára brány už 20. apríla.

Diskusia  ()

Video

Diskusia