Ako môžete vidieť na prvých oficiálnych snímkach, toto SUV sa môže pochváliť športovým vzhľadom, ktorý  zdôrazňuje jeho široký a nízky postoj. Prvýkrát divízia Hyundai N a Hyundai Design Center spolupracovali na vývoji typu karosérie SUV a vytvorili produkt, ktorý by mal priniesť do jazdy na vysokom podvozku viac zábavy. Nová Kona N kombinuje moderný dizajn s dynamickým jazykom N-kových modelov spoločnosti.

Nový Hyundai Kona N.
Zdroj: Hyundai

Pohľadu spredu dominujú veľké a športové otvory na nasávanie vzduchu. Nový svetelný podpis dodáva najnovšiemu modelu Hyundai agresívny a mohutný vzhľad. Spodná maska chladiča definuje charakter čelnej plochy nárazníka. Jeho tvar je inšpirovaný leteckým trupom a siaha po bočnú časť vozidla, čo zdôrazňuje jeho aerodynamickú účinnosť a rýchlosť. Vzhľad dotvára logo N na hornej maske.

Nový Hyundai Kona N.
Zdroj: Hyundai

Vzadu sa vyníma veľký dvojkrídlový strešný spojler pre zvýšenie prítlaku. Zahŕňa tiež tretie, trojuholníkové brzdové svetlo, ako je to zvykom u modelov N. Veľké tlmiče výfuku s dvojitým výfukom N zdôrazňujú celú myšlienku športového vzhľadu a vyššieho výkonu. Športový „look“ dopĺňajú blatníky vo farbe karosérie, vďaka ktorým sa Kona N vizuálne viac „tlačí“ k zemi. V tejto výbave nesmú chýbať ani zliatinové disky kolies a prvky karosérie v červenej farbe. Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť viac informácií o motorizáciách a jednotlivých prvkov výbavy.