Novinky Havarijné poistenie vybavíte aj online

4.9. 2019 7:15

Chystáte sa uzatvoriť havarijné poistenie? Poradíme vám, na čo nezabudnúť.

Havarijné poistenie vybavíte aj online

Pri uzatváraní havarijného poistenia myslite predovšetkým na vek a aktuálnu trhovú hodnotu vášho vozidla. Pokiaľ kupujete nové auto, havarijné poistenie je pre vás samozrejmosťou. Pokiaľ však kupujete jazdenku, ktorej hodnota je nižšia, ako by boli náklady na opravu, havarijné poistenie sa vám neoplatí.

Spolu s odborníkmi na poistenie vozidiel z portálu ŠetriSova.sk sme pre vás pripravili 5 rád, ako uzatvoriť havarijné poistenie. Jednou z nich je, že najlacnejšie havarijné poistenie získate vtedy, keď uzatvoríte havarijné poistenie online. Vďaka online poisteniu získate rýchly prehľad o tom, za akú cenu ponúkajú KASKO (havarijné poistenie) jednotlivé poisťovne na Slovensku.

Havarijné poistenie a asistenčné služby

K havarijnému poisteniu môžete získať aj bezplatné asistenčné služby. Porovnanie havarijného poistenia na portáli ŠetriSova.sk vám ukáže aj to, kde ku KASKU získate asistenčné služby, pripoistenie stretu so zverou a pripoistenie čelného skla.

Navštívte porovnávač havarijného poistenia ŠetriSova.sk a nájdite si havarijné poistenie na mieru pre vaše vozidlo podľa ŠPZ. Zaberie vám to iba pár sekúnd a vy hneď zistíte, kde dostanete najlacnejšie havarijné poistenie.

Platená reklama.

Diskusia  ()

Video

Diskusia