Športovejší podvozok tohto mild hybridu garantuje za volantom maximálnu agilitu a komfort z jazdy. Zvonku poteší Ford Puma moderným dizajnom, zvnútra zase najbohatšou sériovou výbavou medzi crossovermi a kultivovaným interiérom. Pridajte k tomu najväčší kufor v segmente a získate spoľahlivého spoločníka na cesty.

Ilustračné foto
Zdroj: Ford

Vysoký komfort pri jazde

Vďaka dynamickému podvozku a 17- 19 palcovým diskom (podľa osobnej preferencie) tomuto crossoveru nerobia problémy nedokonalosti terénu. Dominuje len zážitok z jazdy.
 
Nemenej dôležitý je hmatateľný komfort pri jazde. Aj na dlhšie vzdialenosti sa oň postarajú predné sedadlá s voliteľnou funkciou masáže bedier. Vďaka ich premyslene tvarovanej konštrukcii majú dostatok priestoru aj pasažieri vzadu.

Ilustračné foto
Zdroj: Ford

Bohatá výbava už v základe

Ford Puma sa môže pochváliť bezkonkurenčne najbohatšou základnou výbavou v segmente kompaktných crossoverov.
 
Samozrejmosťou je moderný navigačný systém, ktorý ovládate cez 8’’ farebný dotykový displej. Čo ponúka? Sadu voliteľných jazdných režimov, inteligentný tempomat či predkolízneho asistenta.
 
Bezdrôtová nabíjačka smartfónu či panoramatická strecha sú vítanými bonusmi.

Úložný priestor na maximum

Viac úložného priestoru v triede nenájdete.
 
Kufor s objemom 456 litrov je postavený na inovatívnej technológii MegaBox. Ide o označenie dodatočného priestoru pod dnom kufra, kde môžete umiestniť napríklad náradie. Tento priestor neskôr jednoducho opláchnete a voda odtečie von z vozidla.

Ilustračné foto
Zdroj: Ford

Smart vozidlo aj pre náročných

S pomocou aplikácie FordPass, ktorá je na 5 rokov zadarmo, máte o svojom Forde Puma vždy dokonalý prehľad. Na displeji si viete zobraziť hladinu paliva, stav oleja, lokalitu vozidla. Poteší tiež diaľkové odomykanie a zamykanie, pri automatoch aj predhriatie či predchladenie.

Ilustračné foto
Zdroj: Ford

K odberu okamžite

Ford Puma je okamžite k dispozícii k odberu, pričom získať môžete bonus až 5 500 € s DPH.
 
Hľadáte nefalšovanú radosť z jazdy? Nájdete ju za volantom Fordu Puma.