Po oficiálnom predstavení v továrni v Poľsku spustil Fiat aj sériovú výrobu nového modelu 600e. Fiat chce s novým modelom získať tromf v jednom z najpredávanejších automobilových segmentov v Európe, teda v kompaktných crossoveroch a malých SUV.
Továreň v poľskom Tychy teraz spustila sériovú výrobu. Fiat 600e bude v Nemecku stáť od 36 000 eur a ten s najvyššou výbavou minimálne 42 000 eur. Fiat predstavil oživenú šesťstovku zatiaľ len ako elektromobil, no pre určité trhy v Európe bude dostupná aj hybridná verzia. Nové "Seicento" bude mať dĺžku 4,17 metra, takže bude o niečo dlhšie ako Avenger, kufor má objem 360 litrov.
Batéria je z ponuky Stellantisu tejto veľkostnej triedy už dobre známa. . Hrubá kapacita je 54 kilowatthodín, čo teoreticky umožňuje dojazd viac ako 400 kilometrov podľa WLTP. O pohon sa stará 115-kilowattový elektromotor a maximálny nabíjací výkon je až sto kilowattov.