Časy, kedy ste pri uzatváraní PZP museli podpísať kopu papierov, sú dávno preč. Moderní vodiči uzatvárajú PZP cez internet. Šetrí to ich čas aj peniaze.

Dajte zbohom papierovačkám pri uzatváraní PZP

Papierov k PZP zmluve je veľa a ani sa v nich nevyznáte. Poistná zmluva, všeobecné poistné podmienky, osobitné poistné podmienky, informačný dokument o poistení... To je iba zlomok dokumentov, ktoré si musíte preštudovať, keď si uzatvárate PZP na pobočke v poisťovni. Uzatvorte si PZP online ako väčšina vodičov na Slovensku a nebudete zaťažený zbytočnými dokumentami.

Keď si uzatvoríte PZP cez internet, všetky potrebné dokumenty vám prídu na váš e-mail a následne poštou na vašu adresu. Vy tak budete mať dostatok času prezrieť si ich v pohodlí vašej obývačky, nie pod stresom na pobočke poisťovne. Ak by ste s PZP online neboli spokojný, čo sa však stáva iba výnimočne, zmluvu môžete bez poplatku vypovedať.

Ušetríte nielen čas, ale hlavne peniaze

PZP uzatvorené cez internet nešetrí iba váš čas, ale predovšetkým vaše financie. Nikde totiž nenájdete tak širokú ponuku PZP poistení ako na PZP kalkulačke. PZP kalkulačke je jedno, u koho si poistenie auta uzatvoríte, preto vám ukáže najnižšie ceny vo všetkých poisťovniach na Slovensku. Pridajte sa k moderným vodičom. Urobte si porovnanie PZP na portáli SetriSova.sk a prestaňte zbytočne platiť drahé PZP.

Platená reklama.