Novinky Citroen SpaceTourer Rip Curl

17.6. 2018 21:00 Po modeloch ako C4 Cactus Rip Curl, C4 Picasso Rip Curl a Grand C4 Picasso Rip Curl prichádza ďalší model, ktorý by mal v sebe niesť nielen praktickú stránku rodinného auta ale taktiež kúsok DNA surferskej značky z Austrálie.

Exteriér vozidla je okrem čiernych spätných zrkadiel, dvoch nálepiek a 17-palcových kolies Curve bezo zmien, no v interiéri sa vraj môžeme tešiť na nové materiály, aj keď fotografie nám ešte neposlali.

 
Citroen SpaceTourer Rip Curl
Citroen SpaceTourer Rip Curl, autor: Citroen

Palubnú dosku a výplne dverí ozdobuje špeciálne laserové gravírovanie v striebornej farbe, farebné budíky s chrómovým orámovaním, multifunkčný kožený volant a špeciálne farebné koberčeky. Takmer plnú doplnkovú výbavu dopĺňajú špeciálnym pneumatikám, zadné otváracie okno na kufri ako aj sklápacie sedadlo spolujazdca využiteľné v prípade prepravy dlhých predmetov.

Vozidlo vychádza z výbavy Feel a rovnako ako ostatné výbavy je dostupné v prevedení M a XL s trojicou naftových agregátov s výkonmi od 120 do 180 koní.

 
Base de donnée : Astuce Productions
Base de donnée : Astuce Productions
Zdroj: William CROZES
Citroen SpaceTourer Rip Curl, autor: Citroen

Automobilka spolupracuje so značkou Rip Curl už niekoľko rokov a máme pocit, že ich spolupráca už priniesla aj lepšie ovocie. Napríklad koncept, ktorý sme videli počas minulého roka vo Frankfurte - to bola iná káva. Chápeme snahu automobilky, ktorá sa snaží dať hranatej krabici na kolesách trochu dobrodružnejší imidž, predsa len pre vozidlá ako SpaceTourer sa skôr rozhodujú ľudia najmä kvôli práci alebo rodiny, ktoré majú jednoducho veľa detí. Dve nálepky ale leto veru neurobia.

Zdroj: andrej ježo
Diskusia  ()

Video

Diskusia