Novinky BMW M4 Cabrio Edition 30 Years

20.2. 2018 18:00 Špeciálna edícia modelu vznikne v limitovanom počte 300 kusov a na cesty dorazí štandardne vybavená balíkom M Competition.

Štvorsedadlové vozidlo s otváracou strechou ponúkne 331 kW (450 k), výfukové potrubie M Sport, adaptívny podvozok M so špeciálnym režimom SPORT a inak nastavenou dynamickou kontrolou stability DSC s aktívnym M diferenciálom.

 
BMW M4 Cabrio Edition 30 Years
 BMW M4 Cabrio Edition 30 Years, autor: BMW

Pre model BMW M4 Cabrio Edition 30 Years sú k dispozícii dve farby karosérie. Modrá metalíza Macao Blue pripomína debut vysoko výkonného kabrioletu pred troma dekádami. Nemetalický lak Mandarin II je spomienkou na žltú farbu Dakar, ktorá sa objavila na druhej generácii modelu BMW M3 Cabrio.

Štandardnou súčasťou limitovanej edície sú vysokolesklé čierne lišty Shadow Line typických obličiek BMW pochádzajúce od BMW Individual, bočné ozdobné mriežky M, označenie modelu a kované disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke. Exkluzívne pre tento výnimočný model dodávané disky kolies s priemerom 20 palcov majú matnú sivú farbu Orbit Grey.

 
BMW M4 Cabrio Edition 30 Years
 BMW M4 Cabrio Edition 30 Years, autor: BMW

Interiér limitovanej edície modelu BMW M4 Cabrio Edition 30 Years dostal celokožené čalúnenie kožou Merino, pričom jeho farba sa prispôsobuje farbe karosérie vozidla. K modrej metalíze Macao Blue sú na výber dve dvojfarebné kombinácie Black/Fjord Blue a Black/Silverstone. Exkluzívnou súčasťou je aj zodpovedajúce kontrastné prešívanie na opierkach hlavy ako aj M koberčeky orámované niťou rovnakej kontrastnej farby. Vozidlo nalakované farbou Mandarin II má čierny interiér so žltým prešívaním. Súčasťou všetkých verzií sú interiérové lišty Carbon Fibre.

 
BMW M4 Cabrio Edition 30 Years
 BMW M4 Cabrio Edition 30 Years, autor: BMW

Na prahoch dverí aj na opierkach hlavy sú vytlačené nápisy 30 Jahre Edition. Na palubnej doske v priestore pred spolujazdcom sa okrem nápisu 30 Jahre Edition nachádza aj číslo 1/300, ktoré uvádza poradie vozidla v rámci limitovanej série.

Zdroj: andrej ježo
Diskusia  ()

Video

Diskusia