Novinky V Barcelone uvidíme nový Seat Ateca FR

7.5. 2017 14:00 Iba o niekoľko dní sa otvoria brány autosalónu v Barcelone, no už v týchto dňoch to Seat nevydržal a celému svetu ukázal auto, s ktorým sa chce pochváliť na domácej pôde.

Seat Ateca mala veľký úspech aj v našej redakcii a tak nás novinka samozrejme zaujíma. Seat Atec FR je rovnako ako v prípade ostatných modelov značky dynamicky pôsobiacou verziou.

 
V Barcelone uvidíme nový Seat Ateca FR
 Autor: Seat

Zvonku ju ľahko spoznáte podľa 18 (prípadne príplatkových 19 palcových) kolies, hliníkových strešných lyžín, lesklým čiernym grilom v prednej maske a modifikovaného predného aj zadného nárazníka. Logo FR okrem grilu nájdete aj na hliníkových prahoch predných dverí a na športovom multi-funkčnom volante s lesklými čiernymi dekoráciami.

 
V Barcelone uvidíme nový Seat Ateca FR
 Autor: Seat

Vítanou zmenou sú aj športové sedadlá, ktoré by mali vodiča lepšie podporovať nielen na cestách no i mimo nich očalúnené v príjemnej Alcantare, iné sú aj dekorácie na dverách zvnútra, pribudli hliníkové pedále a sedadlá, volant i manžeta radiac páky sú obšité červeňou niťou.

 
V Barcelone uvidíme nový Seat Ateca FR
 Autor: Seat

To aby ste nikdy nezabudli, že slovíčko „sport" je v zásade takou druhou, dobre skrytou osobnosťou nového modelu Seat Ateca FR. Jej najvýraznejším prejavom by malo byť tuhšie pruženie, o ktorom som si nie úplne istý, že by ho Ateca na našich cestách potrebovala.

 
V Barcelone uvidíme nový Seat Ateca FR
  Autor: Seat
Zdroj: seat andrej ježo
Diskusia  ()

Video

Diskusia