Tesla Cybertruck.

Badge photostory Na akých modeloch pracujú automobilky? Témou je SUV od Ferrari i menší pick-up značky Tesla

Foto: Tesla Motors

9.8. 12:00 KLEBETY TÝŽDŇA | BMW iNext zhadzuje kamufláž, Chevrolet vraj chystá elektrickú Corvette a Opel Crossland dostane prednú časť v štýle Vizor.

Hoci leto býva často označované ako uhorková sezóna, vo svete štyroch kolies počas týchto mesiacov nuda ani náhodou nie je. Viaceré automobilky dobiehajú premiéry odložené pre pandémiu. Rušno je tiež na testovacích okruhoch i v zákulisných informačných kanáloch, vďaka čomu máme viacero informácií o pripravovaných vozidlách a plánoch výrobcov.

Na akých modeloch aktuálne pracujú automobilky? V prípade značky Audi sa nehovorilo o novinkách, ale potenciálnom konci existujúcich dvoch existujúcich typov. BMW sa na pretras dostalo v súvislosti s vývojovými exemplármi SUV iNext. Cadillac zaujal registráciou dvoch označení, Ferrari zasa podozrivým prototypom. Pri testoch nachytali aj Ford F-150 Raptor.

Chevrolet údajne pripravuje elektrickú Corvette, kým Jaguar chce omladiť typ XF. Jeep chystá nové sedemmiestne SUV. Maserati plánuje modernizáciu sedanu Quattroporte a rovnaký proces čaká Opel Crossland X. Volkswagen zhadzuje kamufláž z typu T7. Na pretras prišla tiež kalifornská Tesla, ktorá môže pripraviť menší pick-up určený pre európske trhy.

Informácie uvedené v článku nie sú oficiálne, automobilky ich zatiaľ nepotvrdili.

Použité fotografie sú ilustračné.

Video

Diskusia