Porovnali sme bankové účty od 365.bank a Raiffeisen banky a zisťovali, kto vám ponúkne osobný účet za najlepších podmienok.

 
Ako získať k účtu zadarmo aj smart hodinky Garmin


Osobný účet zadarmo

Pokiaľ je vašou prioritou to, aby ste za účet v banke nič neplatili, vhodnou voľbou pre vás bude účet zadarmo od 365.bank. K tomuto účtu navyše môžete získať zľavu na smart hodinky Garmin. Za vedenie účtu v Raiffeisen banke zaplatíte 5,50 EUR mesačne.

Sporenie k osobnému účtu

Obe banky ponúkajú k osobnému účtu aj možnosť sporenia. 365.bank ponúka sporenie s názvom Syslenie, ktoré bude zaokrúhľovať vaše platby a prebytočné centy posielať na sporiaci účet. Raiffeisen bank si pre klientov pripravila sporenie Kasička s úrokom od 0,20 % ročne. Na tomto odkaze nájdete prehľadné porovnanie sporenia.

Výhodná pôžička

365.bank a Raiffeisen banka sa výraznejšie odlišujú v poskytovaní pôžičky. Raiffeisen banka vám poskytne pôžičku až do výšky 30 000 EUR, zatiaľ čo 365.banka iba do výšky 6 000 EUR. 365.banka vám však poskytne výhodnejšiu pôžičku s úrokom 5 %, zatiaľ čo Raiffeisen banka s úrokom 8,90 % - 15,20 %. Na tomto odkaze nájdete detailné porovnanie pôžičiek.  

Celý článok, v ktorom porovnávane výhody a nevýhody 365.bank a Raiffeisen banky, pre vás pripravili odborníci na financie z portálu SetriSova.sk a nájdete ho kliknutím na odkaz porovnanie bankových účtov.

Platená reklama.