V súčasnosti čoraz viac z nás pracuje z domu, často iba za pomoci pracovného notebooku. Doprajte si podstatne lepšiu kvalitu a ergonómiu pri práci vďaka Mi Desktop Monitor 27” EU. Zobrazovací panel s IPS technológiou má vysoké rozlíšenie a vie chrániť vaše oči. Upgrade z malej obrazovky notebooku na rozmerný monitor je na nezaplatenie. Mimochodom, vedeli ste, že popri práci doma môžete efektívne upratovať vďaka robotickému vysávaču?

Mi Robot Vacuum-Mop 2 EU
Zdroj: Mi STORE SK

Z technologických vychytávok posledných rokov je len máloktorá tak obľúbená, ako práve robotické vysávače. Xiaomi má v tejto kategórii dlhoročné skúsenosti, ktoré sa pretavili do modelu Mi Robot Vacuum-Mop 2 EU. Inteligentný pomocník, ktorý za vás vybaví vysávanie i mopovanie vie vyvinúť sací tlak na úrovni 2,7 kPa, má vylepšené mopovanie a ponúka výdrž batérie až 110 minút. Vďaka novej vizuálnej navigácii 4.0 bude vaším bytom prechádzať ešte s väčšou istotou.

Na drobné nečistoty sa hodí mať poruke ručný akumulátorový vysávač ako je Mi Ručný vysávač Light so sacím výkonom 50 AW a výdržou batérie 45 minút. Jeho trojstupňová filtrácia sa postará o výbornú elimináciu prachových častíc a vďaka hmotnosti na úrovni 1,2 kg po ňom budete siahať naozaj často. Vysávanie s ním nie je únavné.

Mi Electric Scooter 3 Lite
Zdroj: Mi STORE SK

Ak z času na čas potrebujete z domu odbehnúť do práce a nechcete zbytočne investovať do auta a verejná doprava je vám málo flexibilná, môžete si život zjednodušiť elektrickou kolobežkou Mi Electric Scooter 3 Lite Black. Nezastaví ju ani stúpanie na úrovni 14 %, na rovine zasa pohodlne vyvinie maximálnu rýchlosť 25 km/h vďaka menovitému výkonu 300 W. Plne nabitý akumulátor kolobežke zaručuje dojazd na úrovni 20 kilometrov.

Uprednostňujete pred kolobežkou chôdzu? Potom sa pozrite na zľavnené produkty v kategórii nositeľných zariadení. Napríklad obľúbený fitness náramok Mi Smart Band 6 NFC vie pekne monitorovať vaše kroky či napríklad srdcový tep, ale efektívne sa spojí aj s vašim telefónom. Na AMOLED obrazovke s uhlopriečkou 1,56 “ budete vidieť napríklad aj prijaté správy či prichádzajúce hovory.

Pokročilejším produktom z kategórie nositeľných je Xiaomi Watch S1 Active Space Black s kruhovým dizajnom a AMOLED displejom s väčšou plochou. Kovové telo dáva tomuto šikovnému produktu prémiový punc, viac ako 200 zobrazení ciferníkov vám zasa umožní prispôsobiť si tieto smart hodinky presne vášmu vkusu.

Xiaomi FlipBuds Pro
Zdroj: Mi STORE SK

Mnohí z nás si už chôdzu či inú športovú aktivitu nevedia predstaviť bez kvalitných bezdrôtových slúchadiel s efektívnym potláčaním okolitého hluku. Maximálne sústredenie na výkon vám umožnia Xiaomi FlipBuds Pro s hybridným aktívnym potláčaním hluku. Pozor, nemusíte sa báť, že by ste stratili prehľad o situácii vo vašom okolí. V režime dvojitej transparentnosti vám slúchadlá prepustia vonkajšie ruchy. To, nakoľko sa od okolia izolujete, je iba na vás. Ak si to budete želať, Xiaomi FlipBuds Pro potlačia až 99 % neželaného hluku.

Pri práci, ale napríklad aj dokumentovaní športových výkonov padne vhod mať k dispozícii výkonný mobilný telefón. Zľavy Black Friday na Mi STORE SK sa týkajú napríklad aj mobilného zariadenie Redmi Note 11S 5G 4/128 GB s oceňovaným 50 MP fotoaparátom so zabudovanou umelou inteligenciou. Skvelú optickú techniku s týmto rozlíšením dokonca nájdete aj v cenovo dostupnejšom Redmi 10 5G 4 RAM 128 ROM.

Bonusové tipy: Starajte sa o svoje zdravie

Xiaomi Elektrická zubná kefka T700
Zdroj: Mi STORE SK

Podobne praktickou a nápomocnou vychytávkou, akou sú robotické vysávače, sú aj sonické kefky. Teraz môžete v zľavnenej cene kúpiť elektrickú zubnú kefku Xiaomi T700 vybavenú sonickým motorčekom, ktorý je schopný vyvinúť vibrácie s frekvenciou 39 600 pohybov za minútu. Výkon kefky si môžete nastaviť a umývanie zubov s ňou bude baviť aj deti, pre ktoré je často doslova otravné. Motivovať ich totiž bude skóre čistenia zobrazované za pomoci viacerých emotikon. Kefku stačí nabíjať raz za 24 dní.

Stojíme síce na prahu zimy, no mnohých alergikov už teraz pri pomyslení na jar zachváti panika. Pomôcť si, minimálne za dverami vášho bytu či domu, môžete vďaka zľavnenému produktu Mi Čistička vzduchu Pro H, ktorá zvládne cez HEPA filter prispôsobený na elimináciu 99,99 % častíc menších ako 0,1 mikrónu, prehnať za hodinu 600 metrov kubických vzduchu. To znamená, že efektívne vyčistí vzduch aj v rozľahlom dome s výmerou 200 metrov štvorcových a stenami vysokými 3 metre. Životnosť HEPA filtra je datovaná na 14 mesiacov.