Vyskúšať môžete napríklad televíznu službu Lepšia.TV! U nej môžete vyberať z celkového počtu 119 TV staníc, z ktorých 7 vysiela motoristické a športové programy. Napríklad stanica Auto Motor Sport informuje o technologických novinkách v priemysle, prináša testovanie automobilových noviniek a všelijaké rozhovory. Na Slovensku aj v Čechách je tento kanál veľmi populárny, najmä kvôli ukážkam nových modelov áut a ich záťažovému testovaniu vo všetkých podmienkach. Okrem živého vysielania si doprajete aj 7denný archív, vďaka ktorého si môžete rýchle autá púšťať aj spätne.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

So zaujímavým obsahom bodujú aj stanice Nova Sport 1 a 2, Arena Sport 1 a 2 a ČT4 Sport. Prinášajú tie najdôležitejšie športové udalosti, dokumenty a reportáže. Stanice zachytávajú obsah od automobilov, cez motorky, formuly až po rallye.

Ďalej Lepšia.TV ponúka kanál Sport 5, ktorý sa sústreďuje na priame prenosy a záznamy aktuálnych a historických udalostí. Vysielaciu schému dopĺňajú tematické magazíny.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Okrem týchto kanálov, máte k dispozícii aj iné programy, napríklad filmové, detské, dokumentárne, ale aj klasické slovenské či české. Všetky stanice môžete sledovať aj spätne a programy neobmedzene nahrávať. V týchto vychytávkach je Lepšia.TV najlepšia a ďaleko pred konkurenciou. Lebo ponúka až 100 dní spätne a keď hovoríme, že všetky programy môžete neobmedzene nahrávať, je to naozaj tak. Môžete si nahrať všetko, čo sa vám zapáči a pustiť si neskôr, keď sa vám to bude najviac hodiť. Nie ste limitovaní počtom hodín ani počtom nahraných relácií.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Cenovo vyjde prijateľne. Nový zákazník si službu si môžete objednať za 4.99 € mesačne po dobu 3 mesiacov a k tomu na prvý mesiac dostane balíček HBO ako darček. V balíčku HBO nájdete filmové trháky, ktoré nedávno bežali v kinách aj celosvetovo populárne seriály.

Najlepšie na tejto telke je, že programy môžete sledovať nielen na televízore, ale aj počítači alebo mobile, kedykoľvek sa vám to bude hodiť. Chcete vedieť viac? Mrknite na ich web www.lepšia.tv.