BMW M850i Gran Coupé.

Fotostory Od starého Pola po drsný Defender: Pozrite si, aké autá priviezli osobnosti na Ples v opere

Foto: Martin Mikláš

12.1. 13:30 Na vyhlásenú akciu priviezli hostí rôzne luxusné vozidlá, plejádu prevažne tmavých limuzín a SUV však sem-tam oživilo aj čosi iné.

Neodmysliteľnou súčasťou spoločenského života počas zimných mesiacov sú tanečné plesy. Sezónu každoročne otvára Ples v opere, ktorý je na Slovensku bezpochyby najprestížnejším podujatím svojho druhu. Zúčastňujú sa ho preto najmä zástupcovia smotánky.

Začiatok akcie a príchod hostí už tradične sprevádza mediálne haló, často sa hodnotia najmä ženské róby. Nás však šaty nezaujímali. Namiesto toho sme sa pozreli na automobily, ktoré osobnosti priviezli. Každoročne sa medzi nimi objaví niekoľko zaujímavých modelov. Aj ročník 2020 bol z veľkej časti prehliadkou luxusných vozidiel, opakovali sa najmä nemecké značky.

Plejádu prevažne tmavých limuzín a SUV však sem-tam oživilo aj čosi iné. Aj vďaka tomu, že nie všetci prišli na vyhlásený ples po vlastnej osi. Mnohí hostia sa rozhodli využiť taxíky či priateľov. A tak sa na pľaci pred historickou budovou Slovenského národného divadla objavili aj celkom obyčajné modely, hoci tvorili menšinu. Vidieť to aj v našej galérii. Spomedzi všetkých áut sme do nej vybrali pätnásť tých, ktoré nás zaujali najviac.

Diskusia  ()

Video

Diskusia