Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Prekvapenie v Ženeve: Geniálny detail 208

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lenka1339
6.3.2019 13:00 | |
+2 -0
Po dizajnovej stránke ma oslovil hned. Paci sa mi, ze na rozdiel od ostatných konkurentov sa nesnazil za kazdú cenu zvacsit kufor na ukor interiéru <3
steroid
6.3.2019 13:30 | |
+5 -1
:) dizajn u peugeota hlavne v poslednej dobe naozaj vedia - ostré línie, agresívne, ale pritom uhladené a atraktívne tvary, využitie LED-iek zdobia ich nové modely, takže sú pomedzi komótne a letargicky pôsobiacou konkurenciou neprehliadnuteľné .. škoda, že technika, účelnosť a hlavne spoľahlivosť nie je a takej úrovni .. ale aj keď nie som priazivcom i-cocpitu, tak zrejme 508 sedan, kvôli elegacii a bezrámovým oknám (viem že je to blbosť) pôjde v lete do garáže :) (btw, mínuskári, majte aspoň nejaké gule a nehanbite sa vyjadriť svoj názor ;) )
ToM.46
6.3.2019 01:30 | |
+0 -0
som len zvedavý ako to vyzerá pri dennom svetle a v noci. Ja mám budíky a sem tam používam telefón (amoled) na dalšie info. Otec má auto s centrálnym displejom (LCD) cez deň v pohode a v noci aj keď znížim podsvietenie na min. Obrazovka ma stále osvetľuje a na budíky len dva dovidím.
dunciii
6.3.2019 06:44 | |
+0 -0
Moj otec ma trolejbus:-) beusak je
stampokobyliak
5.3.2019 22:32 | |
+0 -0
cena na zákazníka
laocai
5.3.2019 22:24 | |
+0 -0
Peugeot je francúzska automobilka založená 2. apríla 1896. Citroën je francúzska automobilka založená v roku 1919 Automobilová spoločnosť bola založená v roku 1937
steroid
5.3.2019 20:57 | |
+2 -1
Jumbo.Jet : podobným spôsobom sa robia projekty na základných školách, že len skopíruješ nejaké fotky z netu a pridáš k nim banálny comment .. mňa ale viac prekvapuje niečo iné - pred pár mesiacmi som tu čítal článok o tom, že za aké veci sa vyplatí pri kúpe auta priplatiť si a za aké nie - a spomínam si, ako tam bolo spomínané, že aká je hlúposť priplatiť si zopár eur za ambientné osvetlenie interiéru - pred pár týždňami ale už tu zasa čítam článok (bol to niektorý z SUV Seatov), ktorý bol kompletne venovaný iba tomu, že ako je vraj super priplatiť niekoľko 100€ za fešácky digitálny display, namiesto klasického - a teraz k tomu komplet článok iba o tom, že ako vraj vyráža dych nejaké načinčané akože geniálne "trojdimenzionálne" riešenie :D .. tomuto sa v medicínskej terminológii hovorí schizofrénia (alebo žeby iba lobby španielov a francúzov?) :)
Jumbo.Jet
5.3.2019 16:46 | |
+3 -2
"AZ" 12 realnych fotiek aj to 4 take iste a 42 renderov a photoshopov :D :D :D mam dost
enslow
5.3.2019 10:46 | |
+5 -3
Velmi pekne.. Kludne by som si ho kupil.. Vydarilo sa im avsak som zvedavy nazivo lebo vcera som videl life 508ku a co ja viem.. vsetko uz take na jedno kopyto.
horvath.igor
6.3.2019 15:49 | |
+0 -0
To som zvedavy aj ja, ale co sa tyka dizajnu, tak konecne sa posunuli vpred a prijemne ma prekvapuju
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie