Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Pozor u susedov: Nové zákony, mastné pokuty

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
exo777
19.1.2019 08:51 | |
+1 -1
Hybrid na LPG a menej jazdiť na kickdown. Jazdieval som od Wiener Neustadt smer na BA popri Neusiedler see klukate okresky piatkové popoludnia takže hodne áut v oboch smeroch aj traktory či náklaďáky na ceste. A ja na atmosfére z 98'.Po výjazdoch z dedín mi TDI a ostatné oturbence s kickdownom na pár sto 💯 metrov unikali no potom som ich vždy dobehol a aj po niekoľkých desiatkach km som bol stále za nimi. Takže v podobnej premávke nemá zmysel jazdiť na kickdown ak teda nemáte staré vyšľahané TDI a nechcete vydymovať schválne tých čo idú za vami. To som zažil raz cestou do Tisovca predomnou mladý na danom dieseli na každý výjazd z dediny plný kotol a dymova clona ako za tankom. A v mojom aute smrad že nepomáhal ani peľový filter s aktívnym uhlím. Ešte skúsenosť že smrad z takého smraďocha celkom nezachytí ani takýto drahý kabínový filter https://www.mannfiltre.sk/katalog/kabinove-filtre/pelovy-filter-biofunkcny-fp/
exo777
19.1.2019 08:53 | |
+0 -1
To malo byť pod mino74ma
mirecbirec
18.1.2019 11:59 | |
+7 -0
ked dodržiavaš ako tak všetko tak vás policajti na západe majú hlboko v paži
fated
18.1.2019 09:47 | |
+1 -1
vo svete to taka novinka nie je... podobnymi pravidlami cestnej premavky som sa riadil v usa uz pred 20 rokmi... je ale spravne reflektovat na hustnucu dopravu...
vaskoB
18.1.2019 09:22 | |
+2 -1
Chcelo by to člànok o elektomobiloch vs diesel. Lebo tu je nuda v poslednom čase.
pribi1986
18.1.2019 09:37 | |
+3 -6
teraz to nema vyznam, elektra sa posuvaju milovymi krokmi a kazdy rok je tam vyznamny pokrok oproti dieslom. Cize "argumenty" sa stavaju neaktualne doslova z roka na rok a potom to aj tak vyzera ked niekto napise nieco, co uz je davno vyriesena alebo neaktualna vec.
kupa
18.1.2019 10:00 | |
+2 -2
To màš pravdu.
mino74ma
18.1.2019 19:40 | |
+1 -1
@pribi1986 aj mas pravdu aj nemas. Zatial Elektromobily su nepouzitelne ak nemas druhe auto v rodine. A ak aj urcite modely a ich verzie pouzitelne su tak za taku cenu ze sa ta investicia zatial nevyplati. Takze benzin a diesel zatial stale vedie. Samostatna zlozka su hybridy. pred 3-ma rokmi som bol pozriet rav4 hybrid. Dal som si s autom cca 120km kolecko stylom ako jazdim turbo diesel. Ked som auto vracal bola priemerka skoro 11L (neprekracoval som maximalne povolene rychlosti ale zrychloval som kickdownom). Tento rok v lete sa zase chystam ist pozriet rav4 hybrid ci sa to zlepsilo. Ak nie tak zase kupim diesel. Cize take porovnanie Hybrid, Elektromobil, Diesel, Benzin, LPG, CNG by celkom bodol. Ale porovnatelne modely - trieda, vybava, cena, prevadzkove naklady, poistenie ...
Ded_Santa_Moroz
19.1.2019 06:19 | |
+2 -0
O ekologicnosti elektroaut by sa tiez dalo polemizovat.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie