Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Mercedes-Benz G 350d: Naftiak už i na Slovensku

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RonnyP
16.1.2019 12:52 | |
+0 -0
Realna cena je 40000.
jcb4
11.1.2019 06:37 | |
+2 -1
Kašlem na ich naftiak,teraz ho sem idú voziť,keď sa ich začínajú vo svete zbavovať.
pribi1986
10.1.2019 12:14 | |
+2 -3
Mne sa G klasse chvilu paci, a potom si zas spomeniem na ten uzky vnutorny priestor pre vodica. Pri rozdiele 10 000 eur medzi dieslom a o dva litre viac zerucim dieslom je otazne ci si to najde opodstatnenie kupovat do toho diesel aj z ohladom na neisty price drop v cene jazdeneho diesla ktory moze byt vacsi oproti benzinu.
vaskoB
10.1.2019 13:12 | |
+1 -3
Je to dost velký rozdiel za dizel .... to kým prejazdìš.....
pribi1986
10.1.2019 16:31 | |
+2 -1
skor je to podpora predaja priplatkovej vybavi, ten cenovy rozdiel velmi lahko zotries. Hovorim ze sa velmi lahko moze stat ze diesel bude tazsie predajny o par rokov. Uz teraz sa toho vsetci kto moze hufne zbavuje, rumuni a bulhari nestihaju zvazat z nemecka dieslove jazdenky lebo tie su tam teraz lacnejsie nez rovnake vozidla s benzinovym motorom. Ja len tolo ze sice usetris 10k na nakupe ked si kupis diesel, ale budes predavat za menej ako benzin. Navyse druha vec ktora sa lahko moze stat je aj to ze diesel bude drahsi na liter nez benzin. uz teraz sa tie ceny vyrovnavaju.
1soda
10.1.2019 17:57 | |
+0 -5
pribi,ty si strasny petrlohead.... slusne hejtujes tie dizle,ale fakt pises dost od veci. Zatial nemalo nci hlavu ani patu,jedine tak teoriu,ktora sa hodi do diskusnych for na fejsbuk.
vaskoB
10.1.2019 19:14 | |
+1 -1
Ano vyprevadit diesel zvýsenim spotrebnej dane je možnè ale nie tske jednoduche ako sa zdà. Zdvihla by sa cena prepravy potravin,tovaru,služby.... a kamiony by neutràcali tu za naftu ale vonku v zahraniči.
pribi1986
10.1.2019 21:51 | |
+1 -0
ja som este horsie nez petrolhead, soda :). statistky 2018 jasne hovoria o vyraznom poklese predaja dieslov jednoducho klesa zaujem, a teraz si predstav ze budes predavat diesel o 3 - 5 rokov. Ja len tvrdim, ze dat si do G klasee dieslovy 6 valec je dobry napad kvoli obstaravacej cene a mensej spotrebe, ale pri predaji sa to moze vypomstit a veskera uspora sa vytrati to je vsetko. Diesel bude mat este nejaky cas svoje miesto na trhu, ale ked sa elektrika popripade plugin dostane cenovo na uroven spalovacich motorov, cena paliva na 100km je vyrazne v prospech elektriny. Aj benzinove motory idu do hajan, len o nieco neskor lebo si nachadzaju svoje miesto ako generator v hybridoch a pluginoch. Samozrejme bavime sa o osobnej doprave, nie o nakladnej doprave a uzitkacoch. AJ ked uzitkace to chyti tiez skor ci neskor lebo mat dodavku ktora na 100km stoji 2 eura a nie 10 akoje to u dieslov + servis je uplne na inej urovni tak tam sa to moze prejavit dokonca este skor ako u osobakov.
RonnyP
16.1.2019 12:51 | |
+0 -0
Zaujem klesa,lebo sa im robi masivna antikampan.Absolutne neopodstatnena.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie