Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Nádherné kombi 508 SW je pýchou Peugeotu

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
FANTlNUS
8.12.2018 07:55 | |
+6 -4
Reagovať
Toto je skutočná škola autodizajnu a nie kabanoidno-škodovácke hranobraky.
benkamato
7.12.2018 13:02 | |
+1 -1
Reagovať
Keby to bolo aspoň dvojlitrovým turbomotorom, tak by som do toho išiel. Inak na to že je to Peugeot, tak dizajn má veľmi pekny
fundovanyhejt
6.12.2018 12:01 | |
+3 -7
Reagovať
Keby to vyrábali v Japonsku,tak by som to bral.Francúzi bohužiaľ kvalitu výroby nevedia ustrážiť.
milos1961
6.12.2018 11:08 | |
+1 -5
Reagovať
, vznikne takmer rovná ložná plocha s kapacitou 1 780 litrov, najskor ma napadlo ze v akej vyske vodneho stlpca a potom som si uvedomil ze okrem nadrze motora a brzdovej kapaliny a vody do ostrekovacov sa do auta nic neleje takze udaj v litroch je minimalne zavdzajuci my sme sa v skole ucili ze objem sa pocita na metre kubicke
chrapun1710
9.12.2018 21:25 | |
+0 -0
Tak sa do tej skoly cim skor vrat.
83502
6.12.2018 09:58 | |
+5 -4
Reagovať
Vcera Toyota Camry a dnes tento cukrik. Ked Skodovka nieco neurobi pojde do kytek. Toto bude viac konkurovat Superbu ako Camry ale aj tak. Skoda a cely VW zaspal dobu.
a7xgates1
6.12.2018 10:48 | |
+3 -4
Superb je globalne tak uspesny model, ze ho urcite tento peugeot nijak neohrozi. Nic proti nemu - vyzera uzasne, ale skor je to konkurent Arteonu
bear8
6.12.2018 07:22 | |
+3 -2
Reagovať
nie som nejak velkym nadsencom francuzskych aut ale tento model od Peugeotu je fakt jedna nadhera z kazdej strany ci exterier alebo futuristicky vyzerajuci interier. kazdy jeden detail je nadherny. iba jedna vec mi ale dost prekaza: natiahnute denne LED svietenie az na cestu. dost to spati inak nadherny dizajn. myslim ze aj sedenie by som si nasiel tak aby som vsetko dolezite videl a ked nie urcite je v ponuke HUD displej a vsetko potrebne sa premieta na celne sklo. za mna uzasny dizajn paradny silny benzinovy motor. az na to nie moc vydarene denne svietenie.
ivi.b
5.12.2018 19:53 | |
+3 -7
Reagovať
krasne auto interier aj exterier , mal som aj peugeot.. ALE sedany v strednej triede nemaju co mat predny pohon .. aspon ked su za taketo ceny... ubd zadnokolka alebo awd... ked budu ponukat za 18tis tak nech si tam toto nechaju.. ale kde je uroven ako 505 ...
Jano_1997
5.12.2018 18:02 | |
+10 -1
Reagovať
Vždy 4/5 ľudí si nevedia sadnúť za volant ako by sa podľa správnosti malo. Potom pindajú, že na niečo nevidia. Áno, chápem ľudí, čo majú 190cm a viac, že môžu mať problém, ak bežná výška europana je 175cm, ale inak by nemal byť problém. Keď som sa bavil s inštruktorom bezpečnej jazdy, tak to, že ľudia sedia nesprávne platí.
SamDoma
5.12.2018 15:55 | |
+8 -8
Reagovať
Mne povedal predajca ked som si sadal, ze momentalny kokpit nie je pre vyssich ludi a mal pravdu. Nenasiel som si pohodlnnu polohu, co sa mi casto nestava. Okrem toho je to francuz a jeden citroen som uz mal, takze v mojej garazi uz francuzska znacka nebude doma.
bosy_a_sam
5.12.2018 15:40 | |
+4 -5
Reagovať
nadherne auto, skoda toho "vysadeneho" E- kokpitu...faktom je, ze vzdy z niecoho pri pohlade a nadstaveni volantu nevidiet...co je skoda..aj ked ruku na srdce, aj klasicke budiky su mierne prekryte volantom beznej velkosti..asi je to o zvyku..no na toto by som si vedel zvyknut co sa tyka dizajnu..zial, stale je to auto roberne na tri roky...potom sa sype elektronika..skusenosti bohate zo servisu..snad toto bude lepsie, no uvidime o 3-4 roky..
sedemnula
5.12.2018 13:38 | |
+7 -4
Reagovať
vyzerá velmi dobre to je fakt ako aj ine modely tejto značky....ale dám vám tip na posledný akýkolvek model tejto značky sadnite si doň a skuste nastaviť volant sedačku tak aby ste dokonale videli na budíky...
SantiagoDe
5.12.2018 12:27 | |
+6 -8
Reagovať
Neviem dýchať,berie mi to dych...bože..
Carbrey
5.12.2018 12:15 | |
+12 -7
Reagovať
Tak toto sa podarilo
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie