Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Hyundai Palisade: Najväčšie SUV odhalené

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ivi.b
5.12.2018 20:00 | |
+2 -0
Reagovať
paradne auto , telluride by som hned kupil (viac sa mi paci dizajn), zadnokolka? 6valec benzin? .. konecnie nieco pre ludi ... len skoda, ze priemerny europan jasa nad dieselom s prednym pohonom a potom nam ktory by chceli aspon nieco lepsie nezostane nic...
RozliateDrevo
4.12.2018 19:24 | |
+2 -1
Reagovať
Teraz ruku na srdce - videli ste už niekedy sedieť v SUV viac, ako dvoch ľudí? Ja teda nie. Dokonca v 95% prípadoch vidím len jedného. Ja som ešte NIKDY nevidel sedieť nikoho na zadných sedadlách v SUV a to pamätám časy, kedy sa s SUV začalo a taktiež ich vidím každé druhé auto každý deň. Vždy len šofér sedí v takom aute. Tak na akého boha tam môže sedieť 8 ľudí, keď to nikto nevyužije?
SamDoma
4.12.2018 21:49 | |
+1 -0
Asi mas pravdu a napokon svokra moze zlahka klusat za autom.
dunciii
4.12.2018 23:34 | |
+1 -6
Popravde sa postav v ba na frekventovanu kryzovatku a kukni sa do aut za 5-10 litrov kolko tam sedi ludi:-) ja chapem ak ma niekto na auto 50 litrov plus a sam sa v nom vezie ale ak niekto ma ledva na benzin a ne a ne sadnut do mhd to uz nechapem uz nech je kriza konecne:-)
bear8
6.12.2018 18:40 | |
+4 -0
dunciii: a tebe nech uz vypnu internet nech tu netrolujes v kazdej diskusii...pohodlne zastupujes pikiho. pod vyjadri sa na mna viem ze ti trha prstami nad klavesnicou :o)
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie