Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Test Honda HR-V: Aktuálnejší make-up

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Vidicon
20.11.2018 14:27 | |
+0 -0
Reagovať
HR-V ma zvonku zaujala hned ako som ju videl prvykrat... potom som do nej ale v Honde sadol, poobzeral sa a hned sa aj postavil a odisiel: taky zastaraly interier uvidite mozno na 20-rocnych autach... ocakaval som nieco futuristicke, ako Civic, ale toto je uplny opak... nechapem tento krok... alebo nech tam daju interier podobny CR-V... ja si myslim, ze interier im brzdi predaj tohto inak asi sikovneho auticka...
Vidicon
20.11.2018 14:28 | |
+0 -0
vlastne HR-V ma zaujala este ako teenagera... ked prisla prvykrat...
mamomo
11.11.2018 15:09 | |
+2 -1
Reagovať
po tomto facelifte ma dost zaujal :D a potom že dizajn nema velku vahu pri predaji
RozliateDrevo
10.11.2018 12:11 | |
+10 -3
Reagovať
Japonské autá sú bezkonkurenčné. Japonec až na konec - sveta. Mal som CRV z roku 2010 a bol som nadmieru spokojný. Keďže som ale začal veľa jazdiť, obzeral som sa po kombíku a jeden môj kamarát mi odporučil VW Passat. Nechal mi ho na víkend, pojazdil som asi 500km, potom aj na predvácacej jazde asi 50km a bolo rozhodnuté. Bolo to 2.0 tdi s DSG a 6 tisíc km. Prvých 150 tisíc km bolo bezproblémových a potom to prišlo. Praskol chladič, opravili. Miešal sa olej s naftou, opravili. Keď začala DSG trhať, tak som do toho už nechcel dávať peniaze a predal som ju. Obratom som kúpil Mazdu 6 s ktorou ani po 250 tisíc km som nemal ani jeden jediný problém. Je zaujímavé, že "Das Auto" už tak skoro malo problémy a o 25% lacnejšia Mazda ich nemá doteraz. Niekde urobili súdruhovia chybu.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie