Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : V Bratislave ukradli Kodiaq za pár sekúnd

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
alex1970
5.10.2018 11:00 | |
+1 -1
no vidite máme mi na sk odbornikov šikovnych:-)
nemascas
4.10.2018 20:39 | |
+0 -7
to by som bral, ale nie uplne nove keby mi ukradli mal som poistku, na prve 3 roky, v pripade kradeze, 100% nahrada od poistovne bola to speci poistka, GAP ... po 3 rokoch dostat 100%, neni zle, ze :D
engerau
4.10.2018 20:03 | |
+11 -4
o aute síce neviem nič, ale majiteľku by som rá dobre vytr*tkal
nemascas
4.10.2018 20:41 | |
+5 -2
ja ani nie, pre mna ma X kg naviac, ale v pohode, je tvoja :D
dobrovodska
4.10.2018 19:58 | |
+10 -2
to video je nefunkčné
tarannon
5.10.2018 05:45 | |
+0 -6
tetuska vsak chodte na jej FB strankua tam si to kuknite
staramama45
4.10.2018 17:27 | |
+10 -3
Jednoduche, staci nacitat elektronicky kľúč tzv. kessy systém, majitel motoroveho vozidla odide, zlodej s naklonovanym klucom k autu pride, auto odomkne a s tym aj alarm, auto nastartuje tlacidlom START a ma zarobene, za par hodin ma auto narazene nove VIN-ko a smeruje na Ukrajinu a aj s novymi original klucmi, klasicky zamok prekonas ale tazsie, elektronicky kluc je len prachprosta digitalna kopia, hlavne ze to ma tisic alarmov ale jednoduche zadne dvierka, na internete najdete desiatky testov takehoto typu kradeze auta.
fundovanyhejt
4.10.2018 15:04 | |
+14 -5
treba kupovať autá,ktoré sa nekradnú.
michalha1
4.10.2018 15:23 | |
+19 -1
dobrá reklama pre skodu. auto ktoré vám ukradnú skorej ako dokáže z 0 na 100 :D
dunciii
4.10.2018 17:10 | |
+1 -29
Preto mam s classu:-) to sa nekradne
RamoS
5.10.2018 13:56 | |
+2 -1
Problém je, že keď si všetci začneme kupovať autá, ktoré sa nekradnú, tak sa začnú kradnúť aj tie naše :). Radšej by som navrhol - väčšina nech si kupuje to, čo je žiadané a kradne sa (Škoda, VW...) a poniektorí si kúpime aj to, čo je dobré a predsa nekradne sa. ďalšia skupina si isto bude kupovať to, čo nie je zaujímavé pre zlodeja, ani pre majiteľa = presúvadlo z bodu A do B.
chrapun1710
4.10.2018 13:35 | |
+10 -6
Na to mam len jednu odpoved - kvalitne poistenie a VAM. Uz niekolko rokov bez problemov. Tiez mi museli ukradnut jedno auto aby som sa poucil (teraz vravim o VAM; poistenie som mal).
almighty3
4.10.2018 14:04 | |
+5 -2
vsetci vsade odporucaju VAM... chcem sa ale spytat - na stranke VAM vidim, ze uz existuju 20 rokov - ma tento system niekto namontovany uz dlhsie ako povedzme 10 rokov? Funguje to aj po 10 rokoch bez problemov? Neopotrebovali sa este kontakty tak, ze to uz ani majitel nenastartuje? Toho by som sa asi najviac obaval pri tomto systeme... lebo ked to prestane fungovat, tak to uz ani majster n neda dokopy
Terradyn
4.10.2018 14:59 | |
+5 -10
Staci si zadat do googla "VAM problemy" "VAM auto nestartuje" atd. Ale ziadna diskusia na internete nieje. A ze to ani majster neda dokopy? Urcite keby sa vam pokazilo VAM, tak by vam ho opravili, tam kde vam to nainstalovali. To da rozum... u vyse 60 rocneho cloveka by som nedostatok dovtipu akceptoval, ale nie pri 32 rocnom cloveku...
almighty3
4.10.2018 15:30 | |
+16 -4
@Terradyn: Ano, si mudry jak radio Jerevan. Ale bol by som zvedavy, ako by si sa tvaril, keby ti auto neslo sporadicky nastartovat, doniesol by si ho do servisu, tam by sa s tym babrali cely den a zistili by velke nic (lebo zrovna vtedy by sa zavada neprejavila) a vycaloval by si za to niekolko stoviek. A az po pol roku peripetii, keby ti to uz nestartovalo vobec, by si prisiel na to, ze problem je s VAM systemom, ktory by bol uz davno po zaruke a oprava by stala tolko, co montaz noveho (co by v pripade 10+ rocneho auta bola podstatna cast jeho hodnoty). A to, ze sa na internete nepise o problemoch systemu, ktory ma nainstalovany niekolko tisic ludi este neznamena, ze problemy s tym nie su. To by si koniec koncov ako 32 rocny dovtipny clovek mohol vediet, ze na internete nenajdes VSETKO ;) Preto ked sa pytam na prakticke skusenosti, tak ocakavam odpoved od cloveka, ktory s tym skusenost ma a nie od radoby-google-odbornika, dakujem ;)
dunciii
4.10.2018 17:11 | |
+5 -19
Naco mam mat na strej rachotine cez 10 rocnej vam?:-)
michalha1
4.10.2018 17:24 | |
+26 -0
lebo si si ho namontoval keď bola nová a ako starne auto starne aj vam.
pubmythbuster1
4.10.2018 19:41 | |
+4 -3
Problem je, ze Vamos nerad odpoveda na priame otazky a zvycajne je pod reklamnym clankom zakazana diskusia ... Na spravenie si obrazu staci. Pri novom aute riesit hlavne poistku s Gapkom. Nic viac netreba. Kradezi to samozrejme nezabrani, ale znehodnoteniu majetku ano. Pri starsom aute by som VAM zvazil len v pripade, ze mam auto, ktore sa neoplati/neda poistit a zaroven ho oblubuju zlodeji - tj predovsetkym skoda a VW a penazenku by pripadna kradez bolela. Vo vsetkych inych pripadoch by som sa na to ja osobne vykaslal. Pri novych autach urcite.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie