Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Test autokamier: Všetky trpia na jednu slabinu

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
benma
24.9.2018 14:46 | |
+0 -0
Reagovať
a prečo tam nedaju kvalitnu kameru DOT?
dancyber
24.9.2018 10:41 | |
+0 -0
Reagovať
Asi by bolo dobre vyskusat u aut, ktore maju napajane spatne zrkadlo kvoli korekcii oslnenia a to napajanie pouzit aj na kamery. Rovno hore supnut USB by bol ideal. Ten kabel je asi jedina vec, ktora mi na tychto kamerach vadi. Su totiz aj modely, ktore upevnite k spatnemu zrkadlu, tym padom by sa preklopit nemali (jedine, ak sa preklopi cele zrkadlo).
fundovanyhejt
28.9.2018 12:53 | |
+0 -0
Už dávno mám kameru napojenú na stropné osvetlenie.Je to jednoduchšie,ako ťahať káble a ešte špekulovať,kam to zapojiť.
bryan007
17.9.2018 23:23 | |
+1 -0
Reagovať
Ja mám prísavku poistenú priesvitným silikónom. Neverím že by odpadla, iba odrezať.
St.Peter
17.9.2018 15:18 | |
+4 -0
Reagovať
vyzerá to na falošnú reklamu v prospech kamery za 17€,či?
michalha1
19.9.2018 07:46 | |
+1 -0
mal som podobnú ak nie istú. za prvé je tam písané že má zlú kvalitu obrazu (ŠPZ a pod tam asi neprečítal kým miesi nalepený na nárazník), za druhé ak si si všimol pozorovacie uhly a máš s tým aspoň trocha skúsenosť tak zistíš že bežné není ani použiteľná lebo ti sníma iba veľmi malú časť pred autom, čiže vidis čo je pred autom ale nevidis auto z vedľajšieho pruhu kým nevojde pred teba.
Rizlon
17.9.2018 14:13 | |
+7 -6
Reagovať
uz davno malo mat kazde auto povinne autokameru zo zakona.
michalha1
17.9.2018 17:24 | |
+4 -5
verím že veľa ľudí bude namietať, ale ja by som uvítal kebyže sa aj tieto zaznami dajú použiť na potrestanie cestných pirátov a pod, samozrejme za podmienky že na videu bude jasne vidno priestupok. Čím viac týchto kamier by bolo na cestách, tým by ľudia jazdili normálnejsie, nie len keď vidia policajné auto.
dodojanik
17.9.2018 21:45 | |
+2 -7
michalha1: kedy bolo na cestach menej takych pukov ako ty, tak by tie kamery nebolo treba vobec
pegas64
17.9.2018 13:11 | |
+6 -0
Reagovať
Nie celkom suhlasim. Uchytenie kamery by malo vydrzat intenzivne brzdenie, teda to co sa deje pred nehodou. To sa da aj laicky vyskusat a skoda, ze to netestovali. Moment narazu vacsina uchyteni nevydrzi, ale tato strata zaznamu by nemala vadit pri posudeni nehody. Plus netestovali odolnost voci narazu a ziskanie dat z poskodenej kamery.
  • «
  • 1
  • »
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie