Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Jazda snov: Mazda MX-5 a Transfăgărăşan

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1soda
11.9.2018 20:46 | |
+3 -18
Reagovať
Mne sa zda,ze tu vacsina ludi fakt nema cit k vozidlam ...lebo ak je tato mazda dobra od podvozku,tak fiat uno bolo sexi auto. Auto pekne,ale ako celok uplny nezmysel,maly,drahy,pre 165cm ludi ...s ESP ON to do zakruty ide bezne,len vypina vykon,ESP OFF to pretaca a posobi ako skoda 1203 lebo nie vzdy chcete ist driftom. Podla mna okrem toho ze to je nezmyselna koncepcia na rok 2017+ ,kedze dnes chce kazdy len combi a velke auto,aj ked 99% casu s tym jazdia v meste v zapche,je to aj dost nekvalitne,lebo diferak tam dokazal praskat a cvakat uz po 3000km od novoty. Len dodam,ze vase minuska su mi u pr.dele,pisem svoj nazor po odskusani a otestovani vozidla v meste. A ak ma byt hlavnou prednostou v odstate ilegalna jazda smykom,tak ta sa dnes uz tie nenosi. Jazdu snov by som si vedel predstavit na honde type R,pripadne BMW M2. A za 35 co stoji tato moderna retro vec radsej octaviu RS 245. (neporovnavam ,pisem ze za tie peniaze si radsej uzijem ten priesmyk na normalnom aute,bez otlaku na kolene od palubovky)
pepo6464
11.9.2018 21:12 | |
+11 -3
Mínusku Ti nedám lebo nestojíš ani za to.PS-nám čo o autách niečo vedia je u p.rdele TVOJ názor.
RandyR
11.9.2018 22:36 | |
+6 -1
Za mínusku nestojí, ale za stratu času pri písaní zbytočného komentára už áno. Tomu sa hovorí slovenská inteligencia.
santaclause1
12.9.2018 08:49 | |
+0 -2
1soda viac menej by som suhlasil, az na to, ze by som si nekupil ani Hondu R ani BMW a uz vobec nie Octaviu, avsak chcem ta upozornit, ze ak si si skusal tu MX5 niekde ako testovacie vozidlo tak musis vziat do uvahy aj to, ze kazdy tomu da zabrat a vobec auto nesetri takze hluk z differaku moze byt pocut kvoli tomu, ze sa este povacsinou ani nestihol zohriat a uz kazdy vali... Ja osobne by som si MX5 nekupil, lebo sa do nej nezmestim a zdiela podvozok z Fiatom...
fundovanyhejt
12.9.2018 10:10 | |
+3 -0
santaclause1-trošku ťa opravím,Fiat zdiela podvozok s Mazdou.A je to to najlepšie,čo Fiat mohlo postretnúť,lebo sa montuje v Japonsku.
santaclause1
12.9.2018 14:25 | |
+0 -1
Nejde o to kde sa to montuje problem je skor kto to navrhol a ako je dimenzovany co je vsak zarazajuce, ze Fiat zacina na 29000 a Mazda na 24000...
RamoS
21.9.2018 10:33 | |
+0 -0
"1soda" - podľa mňa ste nepochopil filozofiu Mazdy MX5. Nie je to "brutálny" športiak. Je to následovník malých, ľahkých britských roadsterov. Nemá to byť veľmi výkonné, ani luxusné, dokonca vraj ani nie je dostatočne tuhá a mierne sa krúti... Je to auto, ktoré skvelo jazdí, ktoré zabaví aj pri nižšej rýchlosti. Auto na oddych, nie na okruhy. ___ V podstate je aj zbytočné, lebo spomínaný Civic Type R a iné... sú väčšie, úžitočnejšie, rýchlejšie autá. Ale auto typu MX5 je stvorené na zábavu, nie je to rovnaká kategória, prípadne auto pre rovnakého zákazníka.
a7xgates1
11.9.2018 18:56 | |
+2 -0
Reagovať
O kvalitach jazdy toto auta nemoze pochybovat nikto, kto s tym aspon trochu jazdil. Ale nerozumiem, preco som sa nikde nedocital, ze to auto je hlucne od podvozka a interier vydava snad vsetky frekvencie pazvukov, ake by ste od tohto auta necakali. Ak ste motoristiki novinari tak sa mate autam venovat ako celkom a nie len ospevovat ich klady, celkom pochopitelne zaujati ich vynimocnymi schopnostami.
JohnST
13.9.2018 23:44 | |
+0 -0
Redaktor pochvali to v com sa vozi. A ked mu este zaplatili vylet na Transfaragasan.:-)
RamoS
21.9.2018 10:37 | |
+0 -0
Jediný pre mňa pochopiteľný dôvod prečo je auto plné pazvukov by som hľadal v tom, že sa konštruktéri snažili spraviť ho čo najľahšie. To ale nie je ospravedlnenie pre relatívne dosť drahé auto. Ak by bolo rovnako kvalitné a stálo povedzme 13 000€, tak OK. ___ Ak by som chcel auto, ktoré má vydávať rôzne nepríjemné zvuky, tak si kúpim MX5 prvej, alebo druhej generácie. Tým by som to kľudne odpustil ako starším autám.
fundovanyhejt
11.9.2018 15:24 | |
+7 -6
Reagovať
S MX5 som už prešiel aj fagaraš,stelvio aj grosglockner.Fantastické auto.Aj keď idete do roboty,máte pocit,ako keby ste išli na dovolenku.
JohnST
13.9.2018 23:45 | |
+1 -2
Ty asi nebudes moc narocny vodic a da sa pochybovat , ze to auto mas.
  • «
  • 1
  • »
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie