Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Test i30 Fastback: Hyundai ukázal guráž

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
borispetrik
9.9.2018 12:35 | |
+3 -0
Reagovať
nie som si istý či to je len veľká mediálna bublina, alebo či ozaj je ten dopyt tak vysoky. Má dobré jazdné vlastnosti, ale v porovnaní s cenou sa mi cená zdá neprimeraná. Dizajn je fajn.
Bodie
8.9.2018 12:58 | |
+0 -7
Reagovať
Neviem, prečo ich "chválite za odvahu", keď tie šikmé piate dvere má teraz každá značka, lebo je to momentálne práve ťažká móda a "in". Rozdiel je len v tom, že Hyundai to nazýva Fastback, Audi Sportback, BMW Gran coupé, atď atď. To ako keby ste v teste chválili výrobcu za odvahu vyrábať nafúknuté bobuľovité SUV.
RC001
10.9.2018 08:48 | |
+1 -0
Chvália za odvahu v rámci segmentu. V nižšej strednej triedne žiaden iný fastback/päťdverové kupé nie je. Inak aj čo sa ostatných tvojich príspevkov v tejto diskusii týka, mám pocit že ti nejaký Hyundai musel strašne ublížiť. To z garančkami je buď hlúposť alebo individuálny problém tvojho servisu. Ja servisujem Hyundai už roky v autorizovanom servise vo Zvolene a problém nikdy nebol. Máme v domácnosti nový fastback od februára 2018 a spokojnosť. A čo sa týka tvojho príspevku o nepredajnosti starších áut značky Hyundai, my sme fastback kupovali manželke ako náhradu za starý Hyundai Tuscon. Ten som tiež kedysi kupoval ako nový a bol to ročník 2005, teda mal teraz pri predaji takmer 13 rokov. Vyzeral takmer ako nový a predali sme ho za dobrú cenu.
RozliateDrevo
8.9.2018 09:37 | |
+5 -3
Reagovať
Neviem či naschvál, ale v každom Hyundai teste by redaktori mali spomenúť aj bezkonkurenčnú záruku, ktorú Hyundai ponúka ako jediná automobilka. 5 rokov, alebo NEOBMEDZENÝ POČET NAJAZDENÝCH KM. Ktorá iná automobilka toto má? Jazdím 100000km ročne a veľmi som uvažoval aj nad Hyundaiom. Nakoniec zvýťazila však Mazda, ktorá ma kvalitou doslova opantala. Ale mať 4 ročný Hyundai so 424500km a stále mať ešte rok záruky tiež nie je na zahodenie.
Bodie
8.9.2018 12:53 | |
+2 -6
nezabudni aj na to, že počas tej tvojej bezkonkurenčnej záruky musíš chodiť na ich bezkonkurenčne predražený servis, a že hnújdaj - rovnako ako všetci kórejci, zásadne neuznáva garančné reklamácie. Za tých tvojich 424500 km by siu na garančkách nechal v ich tzv. "značkovom servise" také prachy, že máš za to druhé auto. Inak je dobre, že si spokojný s tým čo máš, ale ak ťa mazda "opantala kvalitou", možno by si sa mal konečne odviezť v poriadnom aute. Každopádne, voči kórejcovi je to zmena k lepšiemu. Tiež to síce ako jazdenku nepredáš, ale je to lepšie.
novyuzivatel123
8.9.2018 19:34 | |
+4 -1
Bodie. Vacsie blbosti som necital to si kde pocul ? :D Kedze mam hyundai bol som aj na nejakych reklamackach aj som chodil na garancky, konkretne v Mi. A to co si popisal je zavadzanie a to totalne, proste bludy. Ja tu napisem realitu. Chodis na garancne prehliadky to je jasne aby ti nepadla zaruka, NIKDY som neplatil viac ako 200e co za rok je uplne nic. Na reklamaciach som bol 4x, po motorickej stranke bez problemov bol som so sedackou a volantom, to boli vyrobne chyby a opravene bez jedineho problemu, potom este 2 veci. PO ZARUKE mi dokonca zadarmo vymenili parkovacie senzory za nove i ked moje boli funkcne ale mali nejake staznosti na nich. Takze co sa tyka cien a reklamacii to co si napisal su hluposti, ja nevravim mozno sa najde nejaky autorizovany servis kde maju v hlavach prazdno a tocia so zakaznikmi, ale toto co som napisal je fakt a ziadne co som pocul od Jozka Mrkvicku, podotykam ze mam 1h, 2 kie vsetko kupovane ako nove. A este podotykam pretoze aj s tym som sa uz stretol, ze ano, 5 rocna zaruka plati na vsetko, aj ked nejaky plast vrzga (dal som vymenit kvoli tomu laktovku)
historik206
8.9.2018 21:35 | |
+1 -0
a kedy stihas vypisovat sem ked robis 100 000+ rocne ? -.-
1soda
7.9.2018 21:07 | |
+1 -3
Reagovať
By ma zaujimalo,ako moze mat euros 6 ciernu koncovku vyfuku po par 1000km .
Bodie
8.9.2018 12:55 | |
+2 -6
Je to Hyundai. Vzadu na okne majú nálepky "Najkvalitnejšia značka roka", ale ako 5 či 7 ročné to už v inzerátoch nevidíš. Ak to má 10 a viac rokov, už to nepredáš, už to musíš skôr darovať. Asi preto, lebo je to taaaak kvalitné.
cargobull
10.9.2018 13:50 | |
+2 -0
lebo do benzinov zacali montovat filter pevnych castic okolo leta zatial co tento kusok je vyrobeny zaciatkom roka
zlycas
7.9.2018 13:50 | |
+23 -9
Reagovať
Jedna nadhera ako exterier tak aj interier
mikretenovy-sracek
7.9.2018 14:43 | |
+6 -17
Kde?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie