Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : BMW X4 oficiálne predviedlo svoje krivky

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
matadorec
15.2.2018 22:00 | |
+2 -2
Ferko , koľkokrát si si už vyhodil na tesle ,resp.elektroautach?chod do Nórska kde sú el auta najviac dotované porovnajte si ceny a zistíš koľko rokov môžeš jazdiť za rozdiel čo ušetris keď kúpiš normal auto.a iných krajinách to bude ešte viac.o ekológii atď nepíš všetci to čítali už 1000x
miroslav.ferko1
16.2.2018 00:30 | |
+1 -1
som čakal taký komentár :D BMW je (zatiaľ) vtip , o ktorom sa očakáva že bude viesť elektrickú revolúciu v Európe (prieskum medzi manažérmi automobiliek).... vyrábajú 30 000 elektrických áut ročne (i3-hatchback za 50 000, ktorý ani nemusí čistý elektromobil), hlavne že si vysvietili centrálu do farieb bateriek. skús to ešte raz prečítať a pochopiť prečo sa to robí a robia to všetci len veľmi zaostávajú nad Teslou. ja som fanúšik dobrých áut a to tradičné automobilky prestali robiť. je pekné že vnútri je plno technológií, ale pohon si nechali z minulého storočia
miroslav.ferko1
16.2.2018 00:44 | |
+2 -1
*základ i3 je "iba" 41 000€. a ešte som zabudol na "futuristické" i8 za 130 000€ s trojvalcom a batériou s hodnotou 2000€....hlavne že vyzerá pekne :D
miroslav.ferko1
15.2.2018 14:29 | |
+2 -6
veľmi podobne by mal vyzerať model Y od Tesly, ktorý bude predstavený do pol roka. aj cena 50 000 € za základ vyzerá reálne
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie