Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Parkovanie cez čiaru: Je to na mastnú pokutu?

72 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RamoS
12.1.2018 07:40 | |
+35 -1
Nie vždy je vinný práve vodič, ktorého vidíme, že stojí na čiare. Môže sa stať, že vedľa stálo iné auto, ktoré parkovalo zle a ten nešťastník len zaparkoval vedľa, lebo inde nebolo miesto. Ja som a za nejaký čas naučil parkovať ďaleko od obchodu (napr pri obchodnom centre) - niekde na okraji parkoviska, prípadne na úplne krajnom mieste tesne pri obrúbniku = vedľa mňa je strašne veeeeľa miesta. Vždy sa nájde niekto, kto zaparkuje tesne vedľa - za čiarou. Je veľa ľudí, pre ktorých je auto len posledná vec v ich živote a nezáleží im ako vyzerá a na to vaše kašlú ešte viac (že je pekné, udržiavané, prípadne nové - to ich netrápi) = takže "tresnúť" dverami do vášho auta nie je nič hrozné (ani sa len nad tým nepozastavia). Ešte neparkujem pri veľmi zanedbaných autách, alebo veľkých SUV. Možno som divný, ale moje staré auto malo po 10 rokoch len pár "doliniek" od susedových dverí. Keby som nedával pozor, tak ich má 5x toľko! Párkrát som sa stretol s podobnými "podivínmi" ako som ja ;). Dokonca s niektorými sme sa aj priateľsky porozprávali (to mali napr rovnaké auto ako ja). ____ Dodám ešte, že niektoré parkoviska sú tak úzke, že tam je ťažko zaparkovať (pre niečo ako BMW X6 aj skoro nemožné). U novších obchodov sa to aj zlepšuje, ale napr staré obchodné centrá v Nemecku sú hrozné...
Fantinus
12.1.2018 08:56 | |
+25 -1
RamoS a ešte "poteší" keď je v okolí tvojho auta cca 50 miest voľných ale nejaký "prihriaty autobuzík" alebo "blonďavá barbína" sa nalepia doslova na milimetre vedľa tvojho auta že máš problém nastúpiť do svojho auta a odísť...
dunciii
12.1.2018 09:00 | |
+17 -1
Ramos ja tiez vzdy zaparkujem kde nik nie je aj na konci parkoviska, nemusim pred vchodom, ale ver ze v 70 percentach ked sa vratim pri mne niekto stoji:-)
drbo666
12.1.2018 09:15 | |
+0 -3
Hej aj ja zaparkujem niekde dalej. Niekedy je to dokonca pri inom obchodnom centre.
Lignum
12.1.2018 09:59 | |
+12 -1
Vychovávať k empatii treba začať už v materských školách. Problém je , že význam slova empatia nepoznajú ani pani učiteľky. V súčasnosti nie je moderné a nepoužíva sa. Na osobách , spoločnosť obdivuje cez média - krásu, dosiahnutý úspech, priebojnosť, majetkové konto.
sali5000
12.1.2018 12:57 | |
+1 -1
Aja parkujem zásadne doma v mojej garáži a ešte sa mi netalo že niekto zle zaparkoval vedľa mňa.
artorius
12.1.2018 13:23 | |
+3 -1
Ked zrusia ukrajincom viza moze sa stat ze v tej garazi budes mat zrazu priestoru az az...
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie