Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Prvé oficiálne fotografie: Crossover BMW X2

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jkoriak
11.8.2017 14:52 | |
+1 -1
som zvedavy na cenu ale ak vyjde ojazdena x1 lepsie co si aj myslim ze vyjde tak by som bral radsej to
BMWgenius
12.8.2017 10:15 | |
+0 -0
X2 bude podla mna cennikovo o 5tisic nad X1 ale bude mat o nieco malinko v zaklade vyssiu vybavu. Ak sa bavime o rovnakej motorizacii a vybave bude to otazka zlavy pri novom a ponuky jazdenky, vo vseobecnosti nove bude drahsie. :-) Ja mam radsej slovenske auto s 5r servisom ak si to clovek moze dovolit. Auto bhde mat urcite vyssiu hodnotu ako 1. Majitel kupovane na Svk nez druhy resp dovoz. ///M
hody5
11.8.2017 13:36 | |
+7 -1
cisty grc ako kazdy jeden bmw X nic pekne nic zaujimave
mateu.s
11.8.2017 21:31 | |
+1 -1
Piki co dodat nesklamal si grc mas v trenkach ako ti to tu uz pisali hon si brko na skode a nechutnom mercedese dieta
mateu.s
11.8.2017 21:34 | |
+1 -0
Ale dal som ti plusko zato ze si taky ako by som to povedal slusne jednoduchy lebo nikto ti pluska nedava len ty sam zo vsetkych svojich nickov tak mas aj jedno ozajstne odomna ;)
mikosoft
11.8.2017 12:33 | |
+5 -1
Tak, ako je to zamaskovane pekne vidno, ze vyssia svetla vyska je v pripade tychto mini crossoverov uplny blud. Tym, ze zboku prekryli cierne plasty tou kamuflazou tak pekne vidno, ake je to auto naozaj nizke a dojem vysky robia hlavne cierne plasty. Bolo to pekne vidno uz na X1, ked ho clovek postavil k Fabii (videl som tak parkovavat blizko nas X1 a Fabiu kombi), ze tie auta mali uplne rovnaku svetlu vysku. Takze ja by som len poopravil clanok, nebude to auto pre fanusikov vyssej svetlej vysky, ale len dojmu vyssej svetlej vysky.
BMWgenius
12.8.2017 10:08 | |
+0 -0
BMW X1 v M pakete nema ziadne cierne listy a opticky je vyssia ako ostatne. Ta X2 bude velmi podobna s X1 len bude robit dojem coupe. Mame doma v rodune novu X1ku a je to velmi vydarene auticko, tesim sa na X2 osobne ocakavm ze tam damju silnejsi motor X2 30i to bude okrem dizajnu dalsi dovod na kupu.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie