Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Nepríjemná pravda o aute: Špinavšie než WC?

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Vidicon
30.5.2017 10:40 | |
+2 -0
Zachodova doska nema byt preco spinava, nieco ine je zachodova misa zvnutra, ale s tou to uz neporovnavaju. Tento clanok vznikol len aby zvysil niekomu predaj autokozmetiky, ako uz vyplyva z nazvu firmy CosmétiCar. Clovek nikdy nezil v sterilnom prostredi a je to prave sterilita, co sposobuje alergie, precitlivelosti, znizenu imunitu a kopu inych zdravotnych problemov. Na volante su uplne normalne bakterie ako aj inde ako su snurky na topankach, kluce, peniaze, hodinky, mobil, atd. Ale ludia, kludne si dalej davajte do tela kozmetiku ako kremiky, antiperspiranty, pudre, make up, ale potom sa nedivte, ze mate alergie a rakovinu v tridsiatke...
1soda
30.5.2017 09:35 | |
+0 -3
S tym volantom je to pravda ....hlavne ked na kazdom druhom je leska vrstva,ci matna vrstva tuku ci mejkapu(zenske volanty) z ruk s prachom a spinou. Ako vidim,ludia sa tomu smeju aj ked niekto oficialne napise clanok a realne preskuma pocet bakterii. K tomu napisem len tolko ,ak ste humusaci,ste nasmiech vy ,nie autor clanku.
Rizlon
30.5.2017 07:50 | |
+0 -2
kym som jazdil sam mal som cisto, auto vylestene, ziaden prach, cisto povysavane. Teraz je vsade sam chlp.
robinnud
29.5.2017 18:46 | |
+4 -1
Všimol som si že ked príde iná žena do auta tak si ho hned označkuje vlasmi.Všimnite si to.Príde a hned sa začne česať a púšťať vlasy.Samozrejme prvé čo urobí sa pozerá či sú tam nejaké vlasy .Takže chlapi,kamaráti,priateľia pozor na toto.Auto musí byť bez vlasov a vyčistené,lebo prúser.
robinnud
29.5.2017 18:50 | |
+1 -1
ešte k tej čistote som niečo zabudol.Raz som v slabej chvíli nechal vyglančiť auto manželke.Vydrhla všetko poctivo ale aj okná.Ked zasvietilo slniečko pod nejakym uhlom všade na sklách som mal pekne okrúžkované a doškriabané okná.S tym čo drhla všetko vydrhla aj sklá.žena sa má voziť v aute a nie pucovať.
laganisko
29.5.2017 18:36 | |
+3 -1
Pokial tam nepustim zenu,je tam cisto :-)
cufike
29.5.2017 14:22 | |
+5 -6
Redaktor, ries svoje (nie sluzobne) auto. Moje je ciste.
peter.BN
29.5.2017 13:07 | |
+7 -2
vidim, ze aj na nasich autozurnalistov pomali dopadli ucinky vysokych teplot ;-) apropo, ked cely den pali na ten volant slnko, v aute je tak 70 stupnov, ako je to vlastne ... s tymi bakteriami :-P?
peter.BN
29.5.2017 13:08 | |
+1 -1
pomalY :-D
Lrar
29.5.2017 11:58 | |
+10 -2
Najviac baktérií je predsa na hubke, čo sa s ňou umývajú riady. Vlastne nie, nie, najviac baktérií je na klávesnici, vlastne nie, nie, na kľučke je najviac ...:DDD Záchody sú pomerne čisté, tie netreba ani spomínať. Sám som ich videl:DDDDD
yvulka777
29.5.2017 11:16 | |
+2 -4
moje auto,je ako moja obývačka,ja ho mám čistučké vždy
Lrar
29.5.2017 11:59 | |
+2 -0
Len aby! Ukáž:D
Cermip
29.5.2017 14:22 | |
+1 -1
Dovol, aby som sa zasmial... mal som moznost sa rozpravat so studentou mikrobiologie. Povedala, mi ze to je hroza, co vsetko sa okolo nas pohybuje. Ak teda tvrdis, ze "moje auto,je ako moja obývačka,ja ho mám čistučké vždy", tak Ta nechame v Tvojom, presvedceni. Inac@, nie som "humusak", aj doma musim pravidelne upratovat...
RandyRimer
29.5.2017 11:09 | |
+20 -2
Baktérie sú prirodzenou súčasťou prostredia úplne všade. Len v ústach má človek 50 miliárd baktérii. Vy tu riešite 50 baktérii na jednom centimetri štvorcovom a robíte z nich postrach pre zdravie. Problém je v tom, že baktérie vôbec nie sú problémom. Práve naopak. Zabúdate na to, že bez baktérii by sme mali náš imunitný systém totálne na sra čky a preto je zbavovanie sa baktérií čistením úplným nezmyslom. Tým netvrdím, že je dobré mať v aute bordel. Viac-menej je zbytočné robiť problémy tam, kde nie sú.
adamwww
29.5.2017 11:29 | |
+16 -0
teraz si to dodzubal kamo , vieš kolko ludí by si išlo kúpiť nejaký čistič ......a o to autorovi išlo , aby firme vyrábajúcej čistiace prostriedky sme spravili nejake kšefty , obyčajne za takým učelom su tu všetky podobne članky .....
RECOIL101
29.5.2017 12:03 | |
+2 -11
randyrimer cize vy doma vobec nic neumyvate a necistite, gratulujem sak naco baktérie su zdravé, nepochopil si článok
Ergo001
29.5.2017 12:12 | |
+6 -1
Recoil, vy akým spôsobom a ako často "upratujete", aby ste zbavili svoj byt baktérií? Pretože, čo je mokré, nie je čisté. Takže ako?
dunciii
29.5.2017 14:31 | |
+2 -7
Ja tvrdim ze upratuju tii co maju doma bordel:-)
RandyRimer
29.5.2017 17:41 | |
+1 -0
Recoil máš napísané v profile že 43 rokov ale podľa mňa je to číslo stav tvojho bankového konta v eurách a nie počet rokov.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie